Padovanojome ŠOKĮ ŽEMEI (2018-04-23)

Balandžio 20 d. 15 val., asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komandos kvietimu prisijungėme prie tarptautinės iniciatyvos „ŠOKIS ŽEMEI“.

 Plačiau...

Mažųjų turistų nuotykiai (2018-04-19)

 Vieną gražų pavasario rytą „Pingvinukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis išsiruošė į ekskursiją. Išsirinkę maršrutą, darželio turistai leidosi į kelionę mokykliniu autobusu.   Pirmasis sustojimas – tai Siaurojo geležinkelio stotis ir jos prieigos. Čia smalsūs vaikai, besidžiaugdami bundančia pavasarine gamta, apžiūrėjo geležinkelio tiltą per Šventąją. Vėliau maršrutas vedė link Anykščių šilelio Medžių lajų tako ir gamtos paminklo Puntuko akmens.

 Plačiau...

„Žalios palangės“ reikalai (2018-04-17)

Dar kovo mėnesio antroje pusėje visose lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdymo grupėse įsikūrė „Žalios palangės“. Tai vaikučių rankelėmis į indus supiltos žemės, kruopščiai subertos sėklos, meniškai apipavidalinti užrašai. Po savaitės, kitos su meile atlikti daržininkystės darbai pavirto jaukia žaluma. Mažieji džiaugėsi prieskoniniais augalais, svogūnų laiškais, serenčių, pelargonijų daigais. Rūpestingai pikavo ūgtelėjusius agurkų, pupų ir kitų daržovių daigus.

 Plačiau...

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos