Balandis - Sveikos mitybos mėnuo (2014-05-08)

2014 m. Balandžio mėnuo darželyje "Eglutė" - tai sveikos mitybos mėnuo. Šį mėnesį ypatingą dėmesį skirėme sveikos mitybos klausimo analizei, diskutavome grupėse, piešėme, žaidėme.

Svarbi buvo ir tėvelių nuomonė, tad parengėme jiems anketas. Mums smagu žinoti, kad dauguma tėvelių (beveik 80 %) domisi sveika mityba, stengiasi sveikai maitinti (66 %), žino, kad sveikai maitintis reikia nuolat (71 %) ir apie šiuos dalykus diskutuoja su vaikučiais (76%). Sveiką mityba daugelis tėvelių sieja su saikingu valgymu ir ekologiškų produktų vartojimu. Daugelis tėvelių žino, kokie svarbūs vaiko gyvenime yra vaisiai ir daržovės, koks nepakeičiamas yra geriamasis vanduo. Tarp nereikalingiausių produktų tėveliai įvardijo pusfabrikačius, kurie iš tikro yra žalingi sveikatai produktai. Tėveliai puikiai suvokia tiek judėjimo, tiek buvimo gryname ore svarbą.

Darželyje surengėme net kelias atvirų durų dienas : paruošėme viktoriną "Sveikas maistas - ir mes sveiki", parodomąją programėlę - "Sveikas kaip ridikas". Į abu renginius buvo kviečiami ir tėveliai, kurie dalijosi savo patirtimi. Parodomojoje programėlėje vaikučiai patys gamino sveiką patiekalą iš morkų, obuolių, medaus ir dar keletos slaptų ingredientų, patys skuto, pjaustė ir maišė salotas, gaminosi sveikus saldainiukus. Tuo tarpu Eglutės mamytė pamokė visus norinčius, kaip paprastai pasipuošti stalą.

 

Priedai:

Atgal...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos