Adventinės vakaronės (2015-12-13)

Šiais metais gruodžio mėnesį turėjome net keletą adventinių vakaronių. "Zuikučių" grupė surengė vakaronę su grupės tėveliais, "Nykštukų" grupė pakvietė adventinei vakaronei savo draugus iš kitų grupių, adventinį pasibuvimą surengė ir auklėtojos visiems miesto ir rajono pedagogams.

Adventas - tai didysis laukimas, kai žmogus laukia Jėzaus gimimo. Iš tiesų, ar gali būti gražesnė paslaptis už tą, kuri visiems neša viltį atgimti, pasikeisti, pradėti viską iš naujo. Gal todėl nuo seno priimta per keturias advento savaites iki Kūčių išbūti taikiai be barnių, atsiprašyti vieniems kitų. Šiuo laikotarpiu  ant stalo pastatomas advento vainikas su keturiomis žvakėmis ir kas savaitę deginama po vieną žvakutę.

Tad "Zuikučių" grupės auklėtojos sudėliojo iš žvakučių dėlionę - spiralę. Kiekvienas vaikutis kartu su savo tėveliu ar mamyte ėjo spiralės taku iki centre stovinčios žvakės, uždegė ją ir grįždami padėjo ant žvaigždelės pasakydami palinkėjimą.

Vėliau Ugniaus mama sekė pasaką apie keturis angeliukus - draugiškumo, šilumos, pagarbos ir gerumo angeliukus, kurie patvirtino, kad šis laukimo laikas, tai stabuklų metas, kai gali išsipildyti visos svajonės, tik reikia į savo širdelę įsileisti šiuos keturis angeliukus - būti geru, draugišku, gerbti vienas kitą ir skleisti šilumą aplink save. Palinkėję vieni kitiems gerumo ir šilumos, tėveliai kartu su savo atžalomis sėdo prie staliukų ir ,auklėtojų padedami, gamino savo angeliukus.

Vakaras neapsiėjo ir be kalėdinių dainų dainavimo, mįslių spėliojimo, eilėraščių deklamavimo.

 

Auklėtoja Nijolė Burneikienė

 

 

 

Priedai:

Atgal...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos