Nė dienos - be mankštos! (2016-03-03)

Vasario mėnuo - sveikatingumo mėnuo. Visą mėnesį lopšelio - darželio bendruomenė rengė įvairius renginius, skirtus skleisti sveiką gyvenimo būdą, gilinti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias bei skatinti būti fiziškai aktyviais.

Tikime, kad vaikas įgyja supratimą sekdamas sveikai gyvenančiųjų pavyzdžiu, aiškindamasis, tyrinėdamas, eksperimentuodamas. Išbandėme įvairius ugdymo metodus ir formas: aptardami ryto rato metu, lankydamiesi "Nykštukų" kepyklėlėje ir gamindami sveikus patiekalus, spausdami sultis, atlikdami užduotėles su interaktyvia lenta ir, be abejo, sportuodami, šokdami, išmėgindami kuo įvairesnius judėjimo būdus. 

Mėnesio pabaigoje įvyko baigiamasis sveikatingumo renginys - "Nė dienos be mankštos". Pirmiausia susitiko vyresnėlių grupės- "Nykštukų" ir "Boružiukų" -  ir kiekviena parodė kokias mankšteles paprastai atlieka. Jų mankštelių pažiūrėti atėjo mežesnieji draugai ir klounas, kuris taip pat rodė, kaip moka sportuoti. Po mankštų pristatymo vyko rungtys. Vaikai ne tik aktyviai dalyvavo, bet ir skaičiavo, vardijo spalvas, atliko koordinacijos ir pusiausvyros užduotis. Kitą dieną savo mankšteles rodė "Pelėdžiukų" ir "Zuikučių" grupės kartu su kiškiu ilgaausiu ir taip pat dalyvavo rungtyse. Renginys suteikė daug gerų, linksmų akimirkų, nes šypsena dar ilgai nedingo iš vaikų veidų.

Renginio akimirkos.

Daugiau nuotraukų rasite galerijoje/2016 m. žiema/Nė dienos be mankštos.

Priedai:

Atgal...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos