Dainuvos slėnyje vyko "Mažojo futboliuko" varžybos (2016-05-19)

Gegužės 18 dieną Dainuvos slėnyje įvyko rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų "Mažojo futboliuko" varžybos.

         Jose dalyvavo visi miesto vaikai: susirinko net 32 dalyviai ir jų palaikymo komandos. Renginys prasidėjo pasveikinimo žodžiu, po kurio pasirodė Kiškis ir Vilkas – tikrieji futbolo mėgėjai. Susipažinę su vaikais, Kiškis ir Vilkas pakvietė visus pristatyti savo komandas ir atlikti bendrą mankštą. Originaliai prisistatė ir renginio teisėjai, kurie parodė specifinę futbolo techniką ir pakvietė vaikus pradėti varžybas. Buvo sužaista šešiolika rungtynių ( 4 prieš 4), po kurių paaiškėjo, jog nugalėtojais šiais metais tapo „Širšių“ komanda -  Anykščių vaikų lopšelio – darželio „Žilvitis“ ugdytiniai (Gajus, Jogaila, Pranciškus ir Gabrielė). Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, padėkomis, pereinamuoju kamuoliu bei taure. Jie įgijo teisę rengti futboliuko varžybas kitais metais. Visi dalyviai taip pat gavo Anykščių Švietimo skyriaus saldžiąsias dovanėles, kurias įteikė Švietimo skyriaus vyr. specialistė Nila Mėlynienė, ir padėkas už aktyvų ir linksmą dalyvavimą rajono futboliuko turnyre.

            Futboliuko turnyrai mūsų rajone vyksta jau šeštus metus iš eilės. Tai puiki proga suburti visas ikimokyklinio ugdymo įstaigas bendrai ir smagiai veiklai, mokyti vaikus dirbti komandoje, stiprinti sveikatą, skatinti aktyvią kasdieninę veiklą ir, žinoma, populiarinti futbolo žaidimą.

 

Anykščių vaikų lopšelio – darželio „Eglutė“

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kristina Stumbrienė


Priedai:

Atgal...
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos