„Atmintis gyva, nes liudija“ (2019-01-11)

1991 m. sausio 13-osios naktį nedidelė Lietuva vėl tapo didelė. Ją iškėlė ir išaukštino žuvusiųjų didvyriškumas, dvasios tvirtybė, laisvės meilė.

 Plačiau...

Gerb. tėveliai ir visi bendruomenės nariai (2019-01-09)

Informuojame, kad Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ pirmadieniais nuo 8.00 iki 10.00 dirba psichologė Agnė Šližytė. Ji teikia konsultacijas vaikams ir suaugusiems.

Kviečiame pasinaudoti šia galimybe. Iškilus klausimams kreipkitės tel.  (8 381) 5 23 39

 Plačiau...

Trijų karalių dovanos (2019-01-08)

Sausio 7-ąją minėjome Trijų karalių šventę. Kasparas, Merkelis ir Baltazaras pasakojo mums savo kelionės istoriją, supažindino su atneštomis dovanomis. Trijų karalių švente užbaigėme kalėdinį laikotarpį. Ta proga visi drauge nupuošėme eglutę ir keliavome į kiemą, kur laukė netikėta dovana – didžiulis medinis knygų namelis.

 Plačiau...

Atidengtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kilimas (2019-01-07)

Prasidėjus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo metams buvo organizuota Anykščių rajono gyventojų trispalvių burbulų paroda „Mūsų Lietuva“. Gruodžio 21 d. net 699 rankų darbo burbulų susijungė į Lietuvos vėliavos dydžio kilimą, vainikavusį Lietuvos šimtmečio renginius.

 Plačiau...

Dalyvavimas Tarptautiniame projekte "Draugystės pynė" (2018-11-22)

Šią savaitę kartu su mažaisiais ,,Eglutės“ darželio draugais miklinome pirštukus rūšiuodami sagas bei karoliukus, rinkdami makaronus, verdami apyrankes iš karoliukų bei atlikdami daugelį kitų užduotėlių.

 Plačiau...

Tolerancijos raktai (2018-11-19)

Lapkričio 16 d. buvo minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis „Tolerancijos raktas“.

 Plačiau...

Europos sveikos mitybos diena (2018-11-08)

Šiandien šventėme Europos sveikos mitybos dieną. Vieni gaminom ir valgėm sveikuoliškas salotas, kiti mėgavomės sultingais obuoliukais ir trintomis braškytėmis, dar kiti skanavome įvairius sveikuoliškus vieno kąsnio gardėsius... Kaip smagu kai sveika ir skanu!

 Plačiau...

Obuolių fiesta (2018-10-25)

Visi žinome, kad lietuviški vaisiai yra sveikiausi produktai mūsų organizmui. O populiariausi – obuoliai. Todėl juos darželyje ne tik valgome, bet ir žaidžiame su jais bei eksperimentuojame.

 Plačiau...

Dėdė rudenėlis (2018-10-23)

Spalio 20-ąją į mūsų darželį atkeliavo dėdė Rudenėlis.  Laukdami šventės, vaikučiai kartu su tėveliais iš daržovių ir vaisių darė įvairiausius darbelius. Visi drauge sukūrėme kompoziciją ,,Kirmėlytė”. 

 Plačiau...

Išvyka (2018-10-23)

Spalio 16 dieną “Pingvinukų” grupės ugdytiniai vyko į Anykščių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Vaikučiams labai patiko važiuoti geltonuoju mokykliniu aurobusu. Visų nuotaika buvo puiki. 

 Plačiau...

Svečiai iš Latvijos (2018-10-20)

Auksinis ruduo Lietuvoje sužavėjo ir mūsų kolegas iš Latvijos Respublikos Aucės vaikų darželio „Piladzitis“ („Šermukšnėlis“). Šių metų spalio 20 dieną pasidalinome gerąja patirtimi, pasidžiaugėme savo pasiekimais ir aptarėme tolimesnius projektus ir bendradarbiavimo galimybes. 

 Plačiau...

Pabuvojome tikrame kaime (2018-10-17)

Vieną gražų rytą „Pingvinukų“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Roma nutarė aplankyti gyvūnėlių mini ūkį, kuris vadinasi „Anūkis“. Autobusas yra, vairuotojas maloniai sutiko nuvežti. Na ką! Mes jau ūkyje.

 Plačiau...

KVIETIMAS (2018-10-11)

Šių metų spalio 16 d. 17 val. Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ aktų salėje vyks darbuotojų ir tėvų susitikimas su Anykščių rajono savivaldybės meru K.Tubiu. Aptarsime aktualius mūsų bendruomenei klausimus.     

      Kviečiame aktyviai dalyvauti.

 Plačiau...

Obuoliukai obuoliai (2018-09-24)

Pilnos pintinės obuolių ir įvairiausių rudens gėrybių visus mus atlydėjo į tradicinę derliaus šventę – Obuolines. Smagu buvo prisijungti prie Rudens kompozicijų galerijos kūrimo Vyskupo skvere. Dėkojame visiems mūsų bendruomenės nariams už kūrybines idėjas Rudens skėčių alėjoje.   

 Plačiau...

Geros nuotaikos pliūpsniai (2018-09-19)

Kas gali būti smagesnio už bendruomeninę mankštą ir aktyvias pramogas? Juk tai geros nuotaikos pliūpsniai visai dienai. Tuo įsitikinome rugsėjo 17-osios rytą aktyviai dalyvaudami „Judumo savaitės“ mankštoje. O rugsėjo 18 -ąją savo jėgas išbandėme paspirtukų varžybose. Nugalėjo draugystė ir gera nuotaika.

 Plačiau...

KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI BENDRUOMENINĖJE RYTINĖJE MANKŠTOJE (2018-09-04)

Rugsėjo 17 d. 9.45 val. laukiame Judumo savaitės renginyje, kuris vyks Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ teritorijoje (Statybininkų g. 3).

 Plačiau...

Spalvinga įžanga į naujuosius mokslo metus (2018-09-03)

Rugsėjo 3-ąją, į darželį ateinančius naujokus ir draugus, pasitiko linksmasis Peliukas bei smalsioji Šarkelė.

 Plačiau...

Kviečia vaikučius (2018-08-27)

Mokslo ir žinių dieną, rugsėjo 1-ąją, Anykščių kultūros centras pradeda projektą - meninių renginių ciklas vaikams "TEATRADIENIAI".


 Plačiau...

 (2018-08-21)

 Plačiau...

„Anykščių glėbyje“  (2018-07-23)

Pakiliai ir džiugiai šventėme 578-ąjį Anykščių miesto gimtadienį. Dėkojame visiems Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės nariams, dalyvavusiems šventinėje eisenoje ir renginiuose.

 Plačiau...

Vieną vasaros rytmetį... (2018-07-03)

 

Vieną vasaros rytmetį, „Zuikučių” ir „Pingvinukų” grupių vaikai linksmai ir džiaugsmingai laiką leido Jono Biliūno gimnazijos stadione, kuriame vaikai darė mankštą, žaidė įvairius žaidimus bei organizavo bėgimo ir futbolo rungtynes. Kelionės į stadioną metu netrūko daug juoko, smagių pokalbių, bei dainų.

 Plačiau...

Mūsų vasara! (2018-06-29)

Besidžiaugiant vasarą dienas leidžiame lauke. Taip dar labiau stiprindami savo emocinę ir fizinę sveikatą. Dalyvaujame įvairiose estafetėse bei surengiame varžybėles. Žaisdami ir sportuodami drauge lauke labiau susikoncentruojame bei užsimirštame, atiduodame visą savo širdį ir siekiame vienijančio tikslo. Mūsų širdelės labai džiaugiasi, kad kartu mes galime daugiau!

 Plačiau...

Smalsučių gyvenime atostogų nebūna (2018-06-29)

Įsibėgėjo vasara, o vaikų darželyje vis tiek verda smalsučių gyvenimas.
Dalinamės akimirkomis, kurios įstringa ilgam ir vertos užrašyti... Šį kartą apie tai, kad kodėlčiukų gyvenime atostogų nebūna.

 Plačiau...

Vaikystės šventė (2018-05-31)

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pas mus viešėjo Anykščių J. Biliūno gimnazijos gimnazistai. Su šypsenomis ir dainomis juos pasitiko gausus būrys vaikučių.Vaikystės šventės organizatoriai keturiose skirtingose erdvėse surengė kūrybines dirbtuves.

 Plačiau...

Lik sveikas, darželi! (2018-05-31)

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia, nesvarstydami - kodėl ir kam. 

Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

 Plačiau...

Padovanojome ŠOKĮ ŽEMEI (2018-04-23)

Balandžio 20 d. 15 val., asociacijos „Gyvoji planeta“ socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ komandos kvietimu prisijungėme prie tarptautinės iniciatyvos „ŠOKIS ŽEMEI“.

 Plačiau...

Mažųjų turistų nuotykiai (2018-04-19)

 Vieną gražų pavasario rytą „Pingvinukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis išsiruošė į ekskursiją. Išsirinkę maršrutą, darželio turistai leidosi į kelionę mokykliniu autobusu.   Pirmasis sustojimas – tai Siaurojo geležinkelio stotis ir jos prieigos. Čia smalsūs vaikai, besidžiaugdami bundančia pavasarine gamta, apžiūrėjo geležinkelio tiltą per Šventąją. Vėliau maršrutas vedė link Anykščių šilelio Medžių lajų tako ir gamtos paminklo Puntuko akmens.

 Plačiau...

„Žalios palangės“ reikalai (2018-04-17)

Dar kovo mėnesio antroje pusėje visose lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdymo grupėse įsikūrė „Žalios palangės“. Tai vaikučių rankelėmis į indus supiltos žemės, kruopščiai subertos sėklos, meniškai apipavidalinti užrašai. Po savaitės, kitos su meile atlikti daržininkystės darbai pavirto jaukia žaluma. Mažieji džiaugėsi prieskoniniais augalais, svogūnų laiškais, serenčių, pelargonijų daigais. Rūpestingai pikavo ūgtelėjusius agurkų, pupų ir kitų daržovių daigus.

 Plačiau...

Išdalyti jau margučiai... (2018-04-10)

Atvelykio rytą lopšelio-darželio „Eglutė“ vaikučius aplankė Velykė bobutė ir zuikučiai. Susirinkę į kiemą ir maži, ir dideli piešė Didįjį margutį, dainavo, deklamavo eilėraščius, sukosi ratelyje, žaidė. Norintieji kartu su zuikučiais dalyvavo margučių ridenimo varžybose ir džiaugėsi saulėta šventine diena. Nugalėjo gera nuotaika ir draugystė!

 Plačiau...

Kviečiame skirti 2 % GPM (2018-04-04)

 


KAIP IR KIEKVIENAIS METAIS NORIME PRIMINTI, KAD GALITE PASINAUDOTI SAVO TEISE IR PAREMTI LOPŠELĮ-DARŽELĮ, SKIRDAMI 2 % PAJAMŲ MOKESČIO.

 

 Plačiau...

Veiksmo savaitė "Be patyčių" (2018-03-29)

Veiksmo savaitę ,,Be patyčių" vieni su kitais dalinomės gerumo bei šypsenomis. Kalbėjome apie draugus, draugystę, kaip galime padėti. Kurdami jaukią grupės atmosferą sukuriame nuostabią ,,Draugystės" knygą.

 Plačiau...

Dalinomės gerumu su seneliais (2018-03-29)

Kovo 28 –ąją diena Anykščių lopšelio-darželio ugdytiniai kartu su auklėtoja, muzikos mokytoja bei socialine pedagoge svečiavosi Svėdasų senelių globos namuose. Kartu su seneliais pasidžiaugėme atbundančia gamta bei pasidalinome gerumu. Atvežėme jiems ne tik savo pačių gamintų atvirukų, bet ir nuotaikingų dainelių, smagių šokių, eilėraštukų. Sveikinome senelius su artėjančiomis Šv. Velykomis, linkėjome jiems sveikatos, kad jų veiduose visada spindėtų šypsena.

 Plačiau...

Su Teatro diena!  (2018-03-28)

Kovo 27-ąją Teatro dienos proga lopšelio-darželio „Eglutė“ salėje mažieji aktoriai kartu su pedagogėmis suvaidino pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“.

 Plačiau...

Informacija Tėveliams (2018-03-16)

 Plačiau...

Knygnešio diena (2018-03-16)

Kovo 16-ąją - Knygnešio dienos rytmetį lopšelio-darželio „Eglutė” ugdytiniai sugužėjo rankose nešini knygelėmis iš namų ir pasinėrė į knygų pasaulį. Priešmokyklinukai skaitė ištraukas, vieni kitiems pasakojo apie pačias įdomiausias namuose perskaitytas pasakas ir istorijas. Patys mažiausieji skaitė padedami auklėtojų.

 Plačiau...

KOVO 11-OSIOS – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS (2018-03-11)

 Kovo 9 d. darželio bendruomenė kartu su svečiais minėjome Kovo 11-ąją  – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kiekvienas žmogus turi Tėvynę. Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais.

 Plačiau...

"Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis (2018-03-11)

2018 m. Kovo 9 d. Anykščių lopšelyje-darželyje „Eglutė” vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis, kuriame  varžėsi „Pelėdžiukų“, „Zuikučių“ bei ,,Pingvinukų’’ grupių vaikai. Šio projekto organizatoriai yra Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Festivalis prasidėjo energinga mankšta bei visų komandų prisistatymu.  Mažieji dalyviai išbandė jėgas penkiose estafetėse: ,,Griūnantys bokštai“, ,,Lapių lenktynės“, ,,Narsieji riteriai“, ,,Greitasis paštas“, ,,Olimpiniai žiedai“ po kurių atlikimo visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Vaikai ne tik puikiai atliko parengtas rungtis, bet ir pademonstravo energingumą, draugiškumą, vikrumą, ištvermę.

 Plačiau...

Augame ir kuriame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kilimą  (2018-03-06)

Prasidėjus naujajam nepriklausomos Lietuvos šimtmečiui, įsibėgėjo Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenės iniciatyva – geltonų, žalių, raudonų burbulų gamyba.

 Plačiau...

„Gurgu gurgu į Kaziuko turgų“ (2018-03-05)

Artėjant Šv. Kazimiero dienai, lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai ruošėsi tradicinei Kaziuko mugei. Mažieji amatininkai, padedami auklėtojų, lankstė, lipdė, pynė, piešė, vėrė, klijavo darbelius iš  įvairių medžiagų. Kovo 2-ąją vienas už kitą gražesni, ryškesni ir įspūdingesni dirbiniai papuošė Kaziuko mugės stalus. Į šventę atskubėjusieji Kazimieras ir Kazimiera, nepraleido progos pasišokti, pažaisti ir padainuoti drauge su „Eglutės“ bendruomenės nariais.

 Plačiau...

Lietuva visų mūsų širdyse (2018-02-15)

Pasitikdama istorinę sukaktį – atkurtos Lietuvos šimtmetį, lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė surengė šypsenų ir jaudulio kupiną šventę.

 „Į antrąjį atkurtos Lietuvos šimtmetį ženkime siekdami įvairiausių svajonių išsipildymo ir didžiuokimės, jog esame lietuviai“, - tardama sveikinimo žodį, kalbėjo direktorė Jolanta Šaučiūnienė.

 Plačiau...

Kaip Kanapinis Lašininį nugalėjo... (2018-02-14)

Užgavėnių rytą Anykščių lopšelio-darželio „Eglutė“ kieme šurmuliavo  gausus būrys kaukėtų persirengėlių. Lašininis su Kanapiniu visus kvietė varžytis ir žiemą išvaryti, o linksmasis muzikantas ragino dainuoti ir šokti aplink dailiai aptaisytą Morę. Po siautulingų linksmybių ir ilgų grumtynių Kanapinis nugalėjo Lašinį. Liepsnojo Morė, o kartu su ja sudegė susikaupęs blogis, negandos ir pyktis. Džiaugdamiesi šviesos pergale, Užgavėnių dalyviai vaišinosi blynais ir vienas kitam linkėjo, kad metai geri būtų...

 Plačiau...

Lietuvos 100 - ečiui (2018-02-13)

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui vaikai piešė piešinėlius, mokėsi dainelių, eilėraščių. "Pelėdžiukų" grupės vaikai "Nykštukų" kepyklėlėje sutepė tortą su Lietuvos vėliavos simbolika.

 Plačiau...

Prevencinė akcija  (2018-02-06)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės organizavo prevencinę akciją, kurios metu kvietė vaikučius piešti piešinius šia tema. Piešiniai bus siunčiami kartu su Administracinių nusižengimų protokolais vairuotojams, kurie pažeidžia Kelių eismo taisykles, taip raginant juos susimastyti, apie galimas skaudžias nesaugaus vairavimo pasekmes kelyje.

 Plačiau...

Šv. Agotos diena (2018-02-06)

Nuo seno lietuviai tikėjo, kad Šv. Agotos dieną pašventinta duona saugos nuo gaisrų, žaibų ar ligų. Eidami grybauti ar uogauti, žmonės įsidėdavo gabalėlį pašventintos duonos, kad saugotų nuo gyvačių įkandimų. Apie tai vasario 5- ąją, minint Šv. Agotos dieną, buvo kalbama lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vykusiame renginyje. Jame vaikučiai kartu su pedagogėmis aptarė ilgą duonos kelią nuo grūdo iki gardžios duonelės kepalo, kalbėjo apie duonos gerbimą, minė mįsles, prisiminė patarles apie šiaudus, grūdus ir duoną. Šventę papuošė mažųjų vaidinimas „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“. Įtaigūs pasakos herojai atskleidė tiesą, jog be prakaito duonos nevalgysi. Baigiantis renginiui visi ragavo namuose keptos šviežios duonelės.

 Plačiau...

Kviečiame dalyvauti (2018-02-05)

Geltoni, raudoni, žali burbulai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kilimui

 

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė visus anykštėnus kviečia prisijungti prie iniciatyvos – gaminti vienspalvius geltonus, raudonus, žalius burbulus iš siūlų (6-7 cm diametro). Visi kartu ausime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kilimą.

 Plačiau...

Kelionė į pasakų šalį (2018-01-31)

Sausio 29 -osios  rytą lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai žiūrėjo nuotaikingą Drakoniuko teatro spektaklį „Mimė ir išminties knyga“. Kartu su stebuklingąją Elfe Mime, žiurke Gite ir žyniu Machaonu vaikučiai keliavo į pasakų šalį. Šis susitikimas su pasakų herojaus padėjo vaikams suvokti, kaip atskirti blogį nuo gėrio ir suvokti, kad svarbiausia – pasitikėjimas, atleidimas bei tikėjimas kito gerumu. Svarbu tik didelis noras ir atvira širdis, o tuomet, net ir bloguose dalykuose, galėsime atrasti nors kruopelę gėrio. Mažieji žiūrovai už prasmingas pamokas pasakos herojams atsidėkojo šiltais plojimais.

 Plačiau...

Mažųjų ugdymas pažangiausiomis priemonėmis lopšelyje-darželyje „Eglutė“ (2018-01-31)

Biblioteka, dailės studija, kalbų kabinetas, sporto salė, pasivaikščiojimai lauke, kulinariniai atradimai „Nykštuko“ kepyklėlėje bei įvairios kūrybinės veiklos - tai įprasta „Eglutės“ ugdytinių kasdienybė. Tačiau, kas gi, jeigu ne naujovės praturtins vaikystės potyrius ir užtikrins kokybišką ugdymą! Todėl ugdymo procese pedagogų naudojamos interaktyvios lentos bei planšetiniai kompiuteriai padeda vaikams kur kas geriau įsiminti informaciją bei suprasti užduotis. 

 Plačiau...

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"  (2018-01-12)
Jos metu prisimename 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.
 Plačiau...

Su Tarptautine AČIŪ diena! (2018-01-11)

Kiek daug jausmų telpa į vieną skambų žodį „Ačiū“? Būtent apie tai sausio 11-ąją, Tarptautinės AČIŪ dienos proga lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė diskutavo ir surengė kūrybines dirbtuves „Kaip išradingiau išreikšti dėkingumą vieni kitiems“. Mažieji karpė, piešė, klijavo darbelius, dėkodami draugams ir auklėtojoms už šypsenas, nuoširdumą ir daugybę gerų dalykų.

 Plačiau...

Turime kuo pasidžiaugti (2018-01-10)

Vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“  bendruomenę pasiekė maloni staigmena. Tai „Drugelių“ grupės tėvų komiteto nuoširdi padėka jų vaikučių auklėtojai  Ramunei Žvironienei.  Pozityvo kupina žinutė buvo išspausdinta  praėjusių metų gruodžio 29 d. laikraštyje  „Anykšta“. Tai sustiprina ugdymo įstaigos ir šeimų bendradarbiavimą bei partnerystę, skatina judėti į priekį...

 Plačiau...

Trijų Karalių dovanos mūsų mažiesiems  (2018-01-09)

Sausio 8 –ąją vyresniųjų grupių vaikučiai atsisveikino su Kalėdų eglute ir paminėjo Trijų Karalių šventę. Didelėmis lėlėmis persirengę, į teatralizuotą renginį atskubėjo karaliai: Kasparas, Baltazaras ir Merkelis. Jie buvo nešini dovanomis.

 Plačiau...

Gerosios patirties sklaidos įspūdžiai  (2018-01-02)

Metų sandūra – tai ypatingas laiko tarpsnis, puikus metas ne tik pasisemti gerosios patirties, bet ir dalintis ja. Ta proga gruodžio 28-ąją Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ darbuotojai vyko į kvalifikacijos tobulinimo renginį Druskininkų vaikų lopšelyje-darželyje “Žibutė”. Svetingai čia mus pasitikusi direktorė lydėjo po įstaigą ir dalinosi gerosios patirties sklaida tema “Kultūros ir istorijos paveldas ugdymo procese”.

 Plačiau...

„Mokslinės Kalėdos“ (2017-12-22)

Gruodžio 19 d. mūsų lopšelio - darželio vaikučius aplankė „Linksmojo lagamino“ personažai, kurie vaikučiams pristatė savo programą „Mokslinės Kalėdos“. Labai lauktą Kalėdų Senelį atlydėjo princesė ir mokslininkas, suvaidinę vaikams pasaką, kaip mokslininkas, pasitelkęs į pagalbą savo burtus, netikėtai pradangino Kalėdas.

 Plačiau...

Vaikų kepti sumuštiniai (2017-12-22)

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai darželio kepyklėlėje kepė sumuštinius su tarkuotais obuoliais, cinamonu ir cukrumi. Pasveikinome grupės draugą Nojų su gimtadieniu, gėrėme vaisinę arbatą.

 Plačiau...

Artėjant gražiausioms metų šventėms... (2017-12-19)

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Šv. Kalėdoms,  surengėme piešinių – darbelių parodą „Žaislas eglutei“. Kurti žaisliukus buvo kviečiami tėveliai ir jų vaikučiai. Sukurti žaisliukai džiugina visą darželio bendruomenę – tad akivaizdu, kad išradingumo nepritrūko... Nuoširdžiai dėkojame visiems vaikučiams ir tėveliams prisidėjusiems prie šventinės nuotaikos kūrimo.  

 Plačiau...

Informacija Tėveliams (2017-12-14)

 Plačiau...

Draugo diena (2017-12-04)

Lapkričio 29 d. minima Draugo diena. Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra tie keli artimi žmonės.

Pelėdžiukų grupėje ši diena prasidėjo dovanėlių darymu  - vaikai ant pagaliuko klijavo nuspalvintas ir iškarpytas mažas dovanėles: krepšelius su vaisiais, ledus, balionus, gėlytes. Laukė kada galės padovanoti savo draugui.

 Plačiau...

Išvyka į "Anūkio" ūkį (2017-12-04)

Vyresniųjų grupių vaikai aplankė Anykščiuose įsikūrusį „Anūkio“ ūkį ir jo gyventojus. Mus maloniai sutiko pats sodybos įkūrėjas, Romas Vitkus, su savo pagalbininkais.

 Plačiau...

Knygos „Šviesoforo spalvos“ pristatymas (2017-11-29)

Darželyje organizuojami renginiai saugaus eismo tema. Grupėse pedagogai su vaikais aptaria, kaip derėtų elgtis įvairiose situacijose ir ką daryti, kad visados ir visur galėtum jaustis saugus. 

 Plačiau...

Sveikatos valandėlė „Švarūs dantukai, sveiki dantukai“ (2017-11-29)

„Zuikučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai lankėsi dantų protezavimo centre. Gydytoja vaikams papasakojo apie savo darbą, kartu su vaikais prisiminė dantukų priežiūros taisykles. DPC darbuotojai vaikus apdovanojo dėlionėmis, balionais ir atšvaitais.

 Plačiau...

Respublikinis konkursas "Iš močiutės skrynios" (2017-11-27)

Vaineta Savickaitė užėmė I vietą Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus meniniame kūrybiniame konkurse "Iš močiutės skrynios", skirtame Lietuvos 100-čiui.

 Plačiau...

PSIHOLOGINĖS NEMOKAMOS KONSULTACIJOS MOKINIAMS (VAIKAMS), TĖVAMS (GLOBĖJAMS), PEDAGOGAMS (2017-11-22)

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Anykščių rajono savivaldybė skyrė papildomai lėšų individualioms ar grupinėms psichologinėms konsultacijoms teikti Anykščių rajono mokiniams (vaikams), tėvams (globėjams, rūpintojams), pedagogams.

Konsultacijos pagal gautą ugdymo įstaigų poreikį ir suderintus grafikus 2017 m. lapkričio–gruodžio mėn.  vyksta:

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje, Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje, Anykščių r. Debeikių pagrindinėje mokykloje, Anykščių r. Traupio pagrindinėje mokykloje, Anykščių r. Viešintų pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre, Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“, Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“, Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Žiogelis“, Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ ir Anykščių švietimo pagalbos tarnyboje.

Konsultacijas veda psichologės:

DAIVA BERZKALNE, SKAIDRĖ KUČINSKIENĖ, AGNĖ VAICIUKEVIČIENĖ.

KADA KREIPTIS Į PSICHOLOGUS?

 Plačiau...

Anykščių rajono savivaldybė kviečia dalyvauti „Mažojo žygdarbio“ rinkimuose (2017-11-21)

Anykščių rajono savivaldybė, įtvirtindama pamatines vaikų ir jaunuolių vertybes, skatindamas bendruomeniškumą ir ugdydama  socialinę atsakomybę už šalia esantį, skelbia nominaciją ‘“Mažasis žygdarbis“.

 Plačiau...

Tolerancijos dienos simbolis – rankos (2017-11-16)

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena.

 Plačiau...

“Tėvų linija” - nemokama pagalba vaikų auginimo klausimais (2017-11-14)

Auginant vaikus, visiems tėvams, įtėviams, globėjams kyla daugybė įvairiausių klausimų. Neretai atrodo, kad visi būdai išbandyti, bet problema vis tiek neišspręsta, be to, įtemptose situacijose ne visuomet pavyksta tinkamai sureaguoti. Prieš mėnesį startavusi “Tėvų linija” tai – greitoji pagalba telefonu vaikų auginimo klausimais.

 Plačiau...

Renginys "Žibintai seka pasaką" (2017-11-12)

Lapkričio 9 dieną, vyko renginys „Žibintai seka pasaką“. Salėje surengta žibintų paroda, kuriuos atsinešė vaikai. 

 Plačiau...

PROJEKTAS "ŽAIDIMAI MOKO" (2017-11-06)

              Nuo spalio 1 dienos lopšelio –darželio ,,Eglutė“ ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai su auklėtoja Vitalija Kaulakiene ir logopede Ridita Tveritneviene  dalyvauja respublikiniame projekte ,,ŽAIDIMAI MOKO“.

 Plačiau...

Edukacinė pamoka - koncertas (2017-11-02)

Šių metų spalio 27d. vyko edukacinė pamoka - koncertas su kapitonu Flintu. Renginys vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, nes jo metu jie buvo ne tik žiūrovai, bet ir aktyvūs dalyviai. 

 Plačiau...

SĖKMINGOS TĖVYSTĖS MOKYMAI (2017-10-30)

Kviečiame dalyvauti „Sėkmingos tėvystės gebėjimų  ugdymo“ programoje tėvus, auginančius 3–12 metų vaikus.

 Plačiau...

Priminimas tėveliams (2017-10-26)

Šių metų spalio 27d. vyks edukacinė pamoka - koncertas su kapitonu Flintu. Kaina 1,50 eur. 

 Plačiau...

Kviečiame dalyvauti  (2017-10-26)

Legenda apie Šv. Martyną

 Plačiau...

"Žengiu, jaučiu, patiriu..." (2017-10-24)

Plokščiapėdystės profilaktikai ir koordinacijai stiprinti skirta veikla.

 Plačiau...

Sveikas, dėde Rudenėli! (2017-10-18)

Spalio 13 dieną vaikai susitiko su dėde Rudenėliu!

 Plačiau...

Vokiečių kalbos dienos darželyje (2017-10-17)

Spalio 18 dieną darželyje vyks Vokiečių kalbos diena.

 Plačiau...

Darželyje vyko viktorina "Aš saugus, kai žinau" (2017-10-11)

Spalio 6 dieną darželyje vyko vyresnių grupių viktorina "Aš saugus, kai žinau".

 Plačiau...

Prasidėjo projekto "Saugokime save ir kitus" veiklos (2017-10-04)

Spalio 2-6 dienomis darželyje prasidėjo Saugaus eismo savaitė.

 Plačiau...

Projektas "Tu - ne vienas!" (2017-10-03)
Veiklą pradeda nemokamos psichologinės pagalbos projektas “Tu – ne vienas!”
Rugsėjo mėnesį startavo socialinis projektas „Tu – ne vienas!” (www.tunevienas.lt) Kol viešojoje erdvėje
garsiai ginčijamasi, kaip spręsti įsisenėjusias psichologinės pagalbos trūkumo problemas, aktyvūs piliečiai
ėmėsi iniciatyvos. 
 Plačiau...

Darželyje jau veikia papildomo užsiėmimo būreliai (2017-09-29)

Mielieji, darželyje jau veikia papildomo užsiėmimo būreliai.

 Plačiau...

Minime Judumo savaitę (2017-09-29)

Visame pasaulyje rugsėjo 16-22 dienomis yra minima Judumo savaitė.

 Plačiau...

Nauja bibliotekėlė (2017-09-29)

Darželio patalpose jau veikia nauja bibliotekėlė!

 Plačiau...

Sveikias, Rugsėji! (2017-09-29)

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė,
Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį.
Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę,
Vaikučius visus darželin vėlei šaukia.

 

 Plačiau...

Sportinė pramoga "Viens ir du, aš sportuoju su draugu" (2017-05-26)

Gegužės 25 dieną, darželio teritorijoje vyko sportinė pramoga "Vienas ir du, aš sportuoju su draugu".

 Plačiau...

Išvyka į Burbiškį (2017-05-19)

Gegužės 17 dieną mūsų darželio artistai lankėsi Anykščių socialinės globos namuose.

 Plačiau...

Europos diena (2017-05-19)

Šias metais, kaip ir kasmet, minėjome Europo dieną, tik šį kartą vaikai visą savaitę turėjo galimybę susipažinti su dviejomis Europos kalbomis - anglų ir vokiečių.

 Plačiau...

Viktorina "gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus" (2017-05-18)

Gegužės 9 dieną mūsų darželio komanda dalyvavo rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų šventėje - viktorinoje "Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus".

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2017-05-08)

Ačiū tau už meilę, už naktis bemieges,
Už švelnumą rankų, šilumą širdies.
Visada tu būsi kaip gražiausias žiedas
Gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties!

 Plačiau...

Velykėlė atkeliavo, kiaušinėlius atrideno (2017-04-20)

"Velykos!- šaukia pempė, 
"Velykos!- vyturėlis, 
Velykom puošias žemė 
Žiedais ir pumpurėliais. 

Tolyn tolyn žiemužę 
Vėjelis šiltas pučia, 
Keliu Velykė veža 
Ratus margų margučių. 

 Plačiau...

Teatro festivalis (2017-04-03)

Kovo 30 ir 31 dienomis lopšelyje - darželyje vyko Teatro festivalis.

 Plačiau...

PARAMA (2017-03-29)

KAIP IR KIEKVIENAIS METAIS NORIME PRIMINTI, KAD GALITE PASINAUDOTI SAVO TEISE IR PAREMTI LOPŠELĮ - DARŽELĮ "EGLUTĖ", SKIRDAMI 2 % PAJAMŲ MOKESČIO.

 

 Plačiau...

Gandrų sugrįžtuvės (2017-03-29)

Kovo 25-oji - tai gandro diena. Kaip tik tą dieną į mūsų darželį atskrido du gandrai: juodasis ir baltasis.

 Plačiau...

Savaitė be patyčių (2017-03-29)

Jau tradicija yra tapusi Lietuvoje kovo pabaigoje minėti "Savaitę be patyčių".

 Plačiau...

Žemės diena darželyje (2017-03-29)

Kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris.

 Plačiau...

DĖMESIO! (2017-03-15)
Gerbiami tėveliai,
Pastaruoju metu visuomenėje kilo nerimas dėl internetinėje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“ įvairiais pavadinimais, pvz., „Mėlynasis banginis“, „Pažadink mane 4.20“. Iš tiesų tai nėra jokie žaidimai, o nusikalstama veika.
 Plačiau...

Kovo 11-osios šventė (2017-03-14)

Kovo 10 dieną darželyje paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga darželyje buvo suorganizuotas skaitovų konkursas, vaikai deklamavo eilėraštukus apie Lietuvą

 Plačiau...

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų (2017-03-14)

Kovo 4 dieną visa Lietuva švenčia Šv. Kazimiero dieną. Tą dieną įprastai rengiama Kaziuko mugė, kurioje pardavinėjami liaudiški dirbiniai. Mūsų darželio bendruomenė taip pat intensyviai ruošėsi Kaziuko mugei.

 Plačiau...

Užgavėnės (2017-03-01)

Vasario 28 d. kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir mūsų darželyje buvo švenčiamos Užgavėnės.

 Plačiau...

Darželyje vyko rajoninė konferencija (2017-03-01)
 Plačiau...

Duonelės diena (2017-02-08)

Darželyje minėjome Duonelės dieną.

 Plačiau...

Sausio 13 d. minėjimas (2017-01-15)

Penktadienį, Sausio 13 d., paminėjome Laisvės gynėjų dieną.

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2016-12-23)
 Plačiau...

Kalėdų senelio ir Pepės viešnagė mūsų darželyje (2016-12-23)

Mūsų darželyje jau lankėsi Kalėdų senelis su savo pagalbininke Pepe.

 Plačiau...

Kalėdinio senio besmegenio paroda (2016-12-23)

Šiais metais kvietėme tėvelius, senelius ir kitus artimuosius kartu su vaikučiu pagaminti Kalėdinį senį besmegenį. Sulaukę nemažos senių besmegenių gausos, surengėme parodą, kurią galite pamatyti darželio foje.

 Plačiau...

Popietė "Nykštukų" kepyklėlėje minint arbatos dieną (2016-12-15)

Šiandien priešmokyklinės grupės vaikai smagiai praleido laiką "Nykštukų" kepyklėlėje.

 Plačiau...

Pagaminkime senį besmegenį! (2016-12-09)

Mieli tėveliai, kviečiame jungtis prie iniciatyvos "Šypsenų banga su seniais besmegeniais" ir kartu su vaikais pagaminti senį besmegenį!

 Plačiau...

Mano geriausias draugas (2016-12-05)

Draugo diena, tai diena, kuomet savo geriausiems draugams galime pasakyti, kaip juos vertiname ir mylime.

 Plačiau...

BITUČIŲ ŠVENTĖ (2016-11-23)

Artėjant šaltajam sezonui, mus vis dažniau puola įvairios ligos, tad pats metas pakalbėti apie tai, kas padeda išlikti sveikiems, o susirgus - greičiau pasveikti. Be abejo, tai yra medus. Tad  lapkričio 18 dieną darželyje surengėme smagią "Bitučių šventę".

 Plačiau...

Tolerancijos diena darželyje (2016-11-17)

Lapkričio 16 - oji  - tai tarptautinė tolerancijos diena.

 Plačiau...

Saugaus esimo savaitė (2016-10-15)

Spalio 10- 14 d. darželyje turėjome saugaus eismo savaitę.

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2016-10-06)

Sveikiname visus pedagogus su Tarptautine mokytojo diena!

 Plačiau...

Atkeliavo Dėdė Rudenėlis (2016-10-05)

Šiandien į mūsų darželį atkeliavo Dėdė Rudenėlis.

 Plačiau...

"Aš judu su paspirtuku" (2016-09-25)

Rugsėjo 16 - 22 dienomis Anykščiuose vyko Europos judumo savaitė.

 Plačiau...

Darželis turi naują autobusiuką! (2016-09-18)

Darželio bendruomenė džiaugiasi, kad nuo šiol priešmokyklinio amžiaus vaikai ir vaikai, gaunantys kompleksinę pagalbą, galės važinėti nauju autobusiuku.

 Plačiau...

Vaikai išbandė naujas interaktyvias ugdymo priemones (2016-09-13)

Šiandien mūsų darželio ugdytiniai išbandė naujas interaktyvias ugdymo priemones.

 Plačiau...

Rugsėjo 1-oji (2016-08-31)

Ech, auksini rudenėli,

Tu toks margas ir pašėlęs.

Vos pažvelgus į medžius,

liejas spalvos per kraštus!

 Plačiau...

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO MUGĖ (2016-08-31)

Mieli tėveliai, 

Rugsėjo 1 dieną, 12.00 val. Anykščių miesto parke vyks Neformaliojo vaikų švietimo mugė.

Kviečiame dalyvauti!

 Plačiau...

"Sudie, darželi!" (2016-06-03)
 Plačiau...

Dainuvos slėnyje vyko "Mažojo futboliuko" varžybos (2016-05-19)

Gegužės 18 dieną Dainuvos slėnyje įvyko rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų "Mažojo futboliuko" varžybos.

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2016-05-13)

SVEIKINAME VISUS SU TARPTAUTINE ŠEIMOS DIENA!

 Plačiau...

Svenčiame Europos dieną! (2016-05-12)

Gegužės 9-oji - Europos diena. Šią dieną linskmai ir išradingai paminėjome darželyje.

 Plačiau...

Parodos "Mano pasakėlė" uždarymo renginys (2016-04-27)

 Balandžio 26 dieną Anykščių bibliotekoje vyko parodos "Mano pasakėlė" uždarymo renginys.

 Plačiau...

Kultūros diena Anykščių bibliotekoje (2016-04-27)

Kultūros dienos proga darželio auklėtiniai lankėsi Anykščių L. ir St Didžiulių bibliotekoje.

 Plačiau...

PARAMA (2016-04-14)

KAIP IR KIEKVIENAIS METAIS NORIME PRIMINTI, KAD GALITE PASINAUDOTI SAVO TEISE IR PAREMTI LOPŠELĮ - DARŽELĮ "EGLUTĖ", SKIRDAMI 2 % PAJAMŲ MOKESČIO.

 Plačiau...

Atvelykio šventė (2016-04-06)

2016-04-04 atšventėme Atvelykį. Šitą dieną pagal tradicijas daugiausia dėmesio yra skiriama vaikams, todėl Atvelykis vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

 Plačiau...

Teatro šventė "Teatras vaikams, sliekams ir vanagams" (2016-04-01)

Kovo 31 d. Debeikių pagrindinėje mokykloje vyko rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų teatro šventė "Teatras vaikams, sliekams ir vanagams".

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2016-03-27)

Po baltos žiemos sužydėjo gamta,

Jums linkim džiaugsmo puokštę pamerkt širdyje.

Iš kraštų tolimų grįžo paukščių vada,

Jums linkim, kad sugrįžtų viltis ir svaja.

Po baltos užmaršties žaidžia spalvos kieme,

Jums linkim šilumos ir darnos namuose.

Po tylos ir rimties skamba varpų daina,

jau Velykos, tad sveikiname Jus su švente.

 Plačiau...

Savaitė be patyčių (2016-03-27)

Veiksmo savaitė be patyčių - tai jau septintus metus organizuojama prevencija prieš patyčias, vykstanti visoje respublikoje.

 Plačiau...

Vanduo - gyvybės šaltinis! (2016-03-25)

Kovo 22-oji pasaulinė vandens diena.

 Plačiau...

"Mano žemė" (2016-03-21)

Kovo 20 - toji pasaulinė Žemės diena.

 Plačiau...

Projektas "Lietuvos vėliavos spalvų žaismas" skirtas Kovo 11-ai (2016-03-10)

Siekdami netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę, šiais metais darželyje vykdėme projektą - "Lietuvos vėliavos spalvų žaismas".

 Plačiau...

Pas mus lankėsi teatro kolektyvas iš Kavarsko (2016-03-04)

Kovo 3 dieną mūsų darželyje lankėsi Kavarsko pagrindinės mokyklos daugiafunkcinio centro lėlių teatro kolektyvas "Žiogelis".

 Plačiau...

Dalyvaujame konkurse "Mano žalioji palangė" (2016-03-04)

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas organizuoja ekologinį konkursą "Mano žalioji palangė".

 Plačiau...

Nė dienos - be mankštos! (2016-03-03)

Vasario mėnuo - sveikatingumo mėnuo. Visą mėnesį lopšelio - darželio bendruomenė rengė įvairius renginius, skirtus skleisti sveiką gyvenimo būdą, gilinti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias bei skatinti būti fiziškai aktyviais.

 Plačiau...

Mokomės gaminti sveiką desertą! (2016-02-24)

Vasario mėnuo mūsų darželyje - tai sveikatos mėnuo. Šį mėnesį daug kalbėjome ir diskutavome apie tai, kas sveika, o kas žalinga, kokia yra sveiko maisto nauda, aiškinomės, koks yra mėgstamiausias vaikų sveikuoliškas produktas. Tad "Pelėdžiukų" grupės vaikučiai kartu su aukėtoja nusprendė pasigaminti sveiką desertą "Nykštukų" kepyklėlėje.

 Plačiau...

Žvėrelių ir paukštelių globa žiemą (2016-01-29)

Siekdamos išugdyti aplinkos ir savo šalies pažinimo pradmenis, "Boružėlių" grupės auklėtojos visą savaitę kalbėjo, skaitė pasakojimus apie žvėrelių ir paukštelių globą žiemą.

 Plačiau...

"Gersiu arbatą ir stiprinsiu sveikatą!" (2016-01-25)

Kai už lango šalta žiema, labai naudinga gerti šiltą arbatą. Tad "Boružėlių" grupės vaikučiai kartu su savo auklėtoja Aldona, pakvietė visus į salę išgerti arbatos ir sužinoti, kodėl jos yra naudingos ir kada jas reikia gerti.

 Plačiau...

Minime Laisvės gynėjų dieną (2016-01-13)

Šiandien visa Lietuva mini 25 sausio 13-osios įvykių metines. Mes taip pat paminėjome šią dieną.

 Plačiau...

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ (2016-01-11)

GERBIAMI TĖVELIAI,

Š.m. sausio 14 d., ketvirtadienį, 17.10 val. kviečiame Jus į susitikimą su A.Baranausko pagrindinės mokyklos būsimų pirmokėlių mokytojomis.

Susitikimas vyks lopšelio - darželio "Eglutė" aktų salėje.

 Plačiau...

Kalėdinis sveikinimas (2015-12-24)

Su elniukais, kaip matai,

                 Pas tave skubu labai!

                               Linksmų Kalėdų palinkėsiu,

                                                  Dovanėlių dar pridėsiu!

 Plačiau...

Kalėdinio žaisliuko paroda (2015-12-22)

Minėdami etnografinių regionų metus, darželyje surengėme Kalėdinio žaisliuko konkursą - parodą.

 Plačiau...

Konkursas "Sveikuolių sveikuoliai" (2015-12-18)

Jau kelinti metai organizuodami "Sveikuolių sveikuoliai" konkursą Švietimo irmokslo ministerija, LR sveikatos apsaugos ministerija, Mokinių neformaliojo švietimo centras ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras siekia ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialsitų bendradarbiavimą.

 Plačiau...

Adventinės vakaronės (2015-12-13)

Šiais metais gruodžio mėnesį turėjome net keletą adventinių vakaronių. "Zuikučių" grupė surengė vakaronę su grupės tėveliais, "Nykštukų" grupė pakvietė adventinei vakaronei savo draugus iš kitų grupių, adventinį pasibuvimą surengė ir auklėtojos visiems miesto ir rajono pedagogams.

 Plačiau...

Švenčiame draugo dieną! (2015-12-01)

Lapkričio 29 - draugo diena. Šią dieną visi sveikina savo draugus, pasako vieną kitą gerą žodį ir pabrėžia, kokie svarbūs mums yra draugai.

 Plačiau...

Tolerancijos dieną minint gaminame gerumo dėžutes (2015-11-20)

Lapkričio 16 diena - tarptautinė tolerancijos diena

 Plačiau...

Švarios rankytės saugo nuo ligų (2015-11-17)

Lapkričio pirmomis savaitėmis mes daug kalbėjome apie švarias rankeles.

 Plačiau...

Švarūs dantukai - sveiki dantukai! (2015-11-09)

Minėdami švarių dantukų savaitę, darželyje organizavome įvairias veiklas šia tema.

 Plačiau...

Atkeliavo Dėdė Rudenėlis (2015-10-23)

Krinta lapas uosio,

            krinta lapas klevo,

                     Dėdė Rudenėlis

                             žemėn atkeliavo...

 Plačiau...

Klouno Vytuko šou (2015-10-16)

Spalio 15 dieną į mūsų darželį atvyko linksmas ir šaunus klounas Vytukas.

 Plačiau...

Darželio auklėtiniai lankėsi Policijos komisariate (2015-10-14)

Šį šviesų antradienio rytą darželio auklėtiniai lankėsi Anykščių policijos komisariate.

 Plačiau...

Darželio ugdytiniai lankysis BASEINE (2015-09-29)

Nuo spalio 1 dienos darželio ugdytiniai kiekvieną savaitę pagal nustatytą grafiką lankysis Anykščių baseine.

 Plačiau...

JUDĖJIMO SAVAITĖ (2015-09-21)

Lietuvos tautinis olipmpinis komitetas ir Lietuvos olimpinė akademija organizuoja projektą - "Judėjimo savaitė" šių metų rugsėjo 21 - 27  dienomis.

 Plačiau...

DĖMESIO! ŠIŲ METŲ NAUJOVĖ - NEMIEGANTI GRUPĖ (2015-09-06)

Šiais metais darželyje turime naujovę - nemiegančią grupę.

 Plačiau...

SVEIKINAME SU RUGSĖJO PIRMĄJA! (2015-09-01)

Vėl geltonas rugsėjo takelis,

veda Tave į darželį.

Tegu jis būna šviesus,lygus ir linksmas,

būk kantrus, ramus ir laimingas!

 Plačiau...

Gegužės mėnuo - smulkiosios motorikos, taisyklingos laikysenos, plokščiapėdystės lavinimas (2015-06-02)

     Kiekvieną mėnesį paskirę kuriai nors sveikatos sričiai lavinti, gegužę didesnį dėmesį atkreipėme į smulkiąją motoriką, taisyklingą laikyseną ir plokščiapėdystę.

 Plačiau...

Lik sveikas, darželi! (2015-06-01)

Kaip greit prabėgo laikas, mes užaugom.

Jau ryt į pamokas pakvies skardus varpelis.

Atrodo, dar tik vakar drugelius po pievą gaudėm,

o ryt  -  mokyklon jau nuves tiesus takelis...

 Plačiau...

Gegužės 15 - oji - tarptautinė šeimos diena (2015-05-15)

Gegužės 15 - oji - tarptautinė šeimos diena.

 Plačiau...

Darželyje minėjome Europos dieną (2015-05-14)

Pirmadienį darželyje minėjome Europos dieną.

 Plačiau...

Darželio auklėtiniai "Mažojo futboliuko" nugalėtojai (2015-05-14)

Penktadienį, Troškūnuose, įvyko kasmetinės rajono "Mažojo futboliuko" varžybos.

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2015-05-01)

Mielosios mamytės,

Motinos dienos proga linkime stiprybės, kantrybės, džiaugsmo akimirkų, niekada nesustoti, niekada nepavargti ir drąsiai toliau keliauti mylinčia širdim!

 Plačiau...

Akcija - "Pagamink Pukiui - katuliui draugą" (2015-04-30)

Trečiadienį, Anykščių viešojoje bibliotekoje vyko lėlininkų šventė.

 Plačiau...

Mes rūšiuojam! (2015-04-30)

Siekdami skatinti darželinukų ekologinį sąmoningumą ir atsakingą elgesį, kasmet organizuojame rytinę pramogą su Pelėnu, kurią pavadiname "Mes rūšiuojame su Pelėnu".

 Plačiau...

"Aš žaidžiu futbolą" (2015-04-24)

     Šią savaitę darželyje "Eglutė" vyko futboliuko turnyras. Vaikai ne tik žaidė futbolą, bet ir daug apie jį kalbėjo, lankėsi miesto stadione, piešė plakatus. Ketvirtadienį įvyko finalinės futboliuko varžybos.

 Plačiau...

Velykėlė atkeliavo... (2015-04-08)

Vakar darželyje vaikučius aplankė Velykų bobutė ir kiškis.

 Plačiau...

Sveikinimas (2015-04-04)

Kasdien po gerą, šiltą žodį - kaip grūdą,

Po šiltą šypseną - kaip spindulį,

Kasdien po gražią mintį - kaip sparną,

Kad pakiltume virš kasdienybės!

 Plačiau...

Tarptautinės vaikiškos knygos diena (2015-04-02)

Balandžio 2-oji - tarptautinės vaikiškos knygos diena.

 Plačiau...

2 procentai paramos (2015-04-01)

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams ir pedagogams,

praėjusiais metais skyrusiems 2 % pajamų mokesčio.

 Plačiau...

Veiksmo savaitė be patyčių (2015-03-31)

Kovo 23 - 27 dienomis visoje Lietuvoje buvo minima savaitė be patyčių. Mūsų darželis taip pat prisidėjo prie šios akcijos paminėjimo.

 Plačiau...

VERBŲ PARODA (2015-03-25)

MIELI TĖVELIAI,

DARŽELYJE ORGANIZUOJAME TĖVELIŲ, SENELIŲ IR KITŲ ARTIMŲJŲ KARTU SU VAIKUČIAIS PAGAMINTŲ VERBŲ PARODĄ.

KVIEČIAME VISUS PRISIJUNGTI.

 Plačiau...

Gandrus pasitinkant... (2015-03-25)

Kovo 25 diena jau nuo seno žinoma kaip gandrų sugrįžimo diena - Gandrinės. 

 Plačiau...

Apkabinkime žemę gerais darbais (2015-03-21)

Penktadienį, kovo 20 dieną, minėjome Žemės dieną.

 Plačiau...

Kovo 11 - osios minėjimas (2015-03-10)

Šiandien, 2015 - 03 - 10. minėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25 - ąsias metines.

 Plačiau...

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų! (2015-03-07)

Penktadienį, kovo 6 dieną, darželyje skambėjo muzika, vaikų juokas, nuotaika buvo šventiška, nes visi ruošėsi Kaziuko mugei.

 Plačiau...

Švarūs dantukai - sveiki dantukai! (2015-02-28)

Šio mėnesio sveikatos tema mūsų darželyje -  švarūs dantukai - sveiki dantukai!

 Plačiau...

INFORMACIJA (2015-02-27)

GERBIAMI TĖVELIAI,

Kviečiame planuoti vasaros atostogas.

Mūsų darželis nuo liepos 27 iki rugpjūčio 23 dienos vaikučių neugdys. Tuo metu bus galima pasinaudoti lopšelių - darželių "Žilvitis" ir "Žiogelis" paslaugomis.

Direktorė

 Plačiau...

Žiema žiema bėk iš kiemo! (2015-02-17)

Vasario 17 - žiemos šventė Užgavėnės, kurios paskirtis išvyti žiemą ir prisikviesti pavasarį.

 Plačiau...

Sveikiname! (2015-02-17)

Sveikiname visus su vasario 16 - valstybės atkūrimo diena!

 Plačiau...

Duonelės diena (2015-02-05)

Vasario 5 dieną paminėjome Duonelės dieną.

 Plačiau...

Susitikimas  (2015-02-05)

Vasario 4d., 17.00 val., įvyko susitikimas su pradinių klasių mokytoja Gražina Verbickiene ir Ignalinos rajono savivaldybės visuomenes sveikatos biuro specialiste Danute Gražiene.

 Plačiau...

"Nuotykiai miške 2" (2015-02-02)

Penktadienį darželyje lankėsi teatriukas "Smagumėlis" ir pristatė spektaklį "Nuotykiai miške 2"

 Plačiau...

Sausio 13 dienos minėjimas (2015-01-13)

Jie mums aušrą nešė,

Saulę jie mums kėlė,

Kad laisva gyvuotų,

mūsų Lietuvėlė!

 Plačiau...

Trys karaliai (2015-01-11)

Šią savaitę paminėjome Trijų karalių šventę.

 Plačiau...

SVEIKINIMAS (2014-12-24)

Švenčių proga linkime:

draugų be kaukių,

žmogaus, kurį norėtumėte apkabinti,

kartais skambaus juoko,

kartais ašarų, bet tikrų,

linkime duoti ir gauti, aukotis ir siekti, savaip tikėti stebuklais...

Linkime to, ką galima jausti, bet neįmanoma nusakyti žodžiais.

Linkime gerų, linksmų, ramių, prasmingų švenčių!

 Plačiau...

Kalėdinių eglučių paroda (2014-12-20)

Artėjant gražiausioms metų šventėms, paskelbėme akciją, pavadinimu "NETRADICINĖ EGLUTĖ" ir pakvietėme visus tėvelius, senelius ir kitus artimuosius kartu su savo vaikučiais pagaminti eglutę.

 Plačiau...

Švarios rankytes (2014-12-07)

     Gruodžio mėnuo ne tik artėjančių švenčių mėnuo, bet ir mėnuo skirtas vaikučių higieninių įgūdžių lavinimui.

 Plačiau...

Gaminame salotas! (2014-12-07)

     Pasinaudoję Vaisių ir daržovių skatinimo mokyklose bei darželiuose programa, kuri yra remiama Europos Sąjungos ir valstybės, drugelių gr. vaikučiai pasigamino skanias, o svarbiausia sveikas morkų salotas Nykštukų kepyklėlėje.

 Plačiau...

NETRADICINĖS EGLUTĖS AKCIJA (2014-11-30)

Šiais metais skelbiame "NETRADICINĖS EGLUTĖS" akciją, prie kurios kviečiame prisijungti visus tėvelius ir kitus artimuosius.

 Plačiau...

MES JAU TURIME ORO JONIZATORIŲ (2014-11-30)

Darželiui laimėjus Anykščių savivaldybės projektą, mes įsigijome oro valytuvą - jonizatorių.

 Plačiau...

Žibintų šventė (2014-11-14)

Trečiadienį darželyje "Eglutė" paminėjome Žibintų šventę.

 Plačiau...

Šounio klouno Vytuko programėlė (2014-11-14)

Antradienį (11-11) darželyje lankėsi šaunusis klounas Vytukas.

 Plačiau...

Seku seku pasaką... (2014-11-11)

Nykštukų grupės priešmokyklinukai praeitą savaitę sekė pasaką.

 Plačiau...

Mažieji virtuvės šefai (2014-11-10)

Boružėlių gr. vaikučiai darbavosi "Nykštukų" kepyklėlėje.

 Plačiau...

Švarių rankų šokis (2014-10-23)

Darželio "Eglutė" auklėtiniai dalyvauja iniciatyvoje "Švarių rankų šokis 2014 m."

 Plačiau...

NAUJIENA! (2014-08-07)

MES JAU FACEBOOKE:)

 Plačiau...

Svečiai (2014-08-07)

Rugpjūčio 6 d., trečiadienį, Anykščiuose lankėsi Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

 Plačiau...

Rajoninis "Futboliuko" turnyras (2014-05-20)

2014-05-15 darželyje "Žiogelis" vyko rajoninis futboliuko turnyras.Jame dalyvavo ir darželio "Eglutė" komanda, kurią sudarė 3 mergaitės ir 3 berniukai - Vilma, Eglė, Kornelija, Orestas, Kajus ir Donatas. Komandos pavadinimas - Pingvinukai. Renginys prasidėjo šventišku pasveikinimu ir iškilminga eisena. Vėliau vyko visuotinis apšilimas ir prasidėjo varžybos. O varžybų buvo nemažai - mūsų komanda sužaidė net 5 varžybas. Jau pirmosios rungtynės nuteikė mus labai gerai, kuomet berniukai įmušė net 2 įvarčius. Margaitės taip pat neatsiliko, kovojo dėl kamuolio ir aršiai gynė savuosius vartus. Vos spėję atsigaivinti ir atgauti jėgas vėl puolėme žaisti futbolą, tik jau su kita komanda. Taip ir finalą pasiekėme, kurį laimėjo komanda iš Troškūnų. Po šventės vaikai dalijosi įspudžiais, džiaugėsi įmuštais įvarčiais ir, nors ir pavargę, grįžo į savo darželį laimingi.

 Plačiau...

Akcija JUDĖKIME SVEIKATOS LABUI (2014-05-13)

2014 m. gegužės 9 dieną darželyje įvyko Ignalinos rajono savivaldybės pasiūlyta akcija - JUDĖKIME SVEIKATOS LABUI!

 Plačiau...

Balandis - Sveikos mitybos mėnuo (2014-05-08)

2014 m. Balandžio mėnuo darželyje "Eglutė" - tai sveikos mitybos mėnuo. Šį mėnesį ypatingą dėmesį skirėme sveikos mitybos klausimo analizei, diskutavome grupėse, piešėme, žaidėme.

 Plačiau...

Tapyba ant vandens - dailės terapijos priemonė (2013-10-21)

Darželis "Eglutė" laimėjo projektą - "Tapyba ant vandens - dailės terapijos priemonė" ir surengė metodinį susirinkimą visų darželių atstovams. Terapijos užsiėmime "Ebru menas" turėjo galimybę sudalyvauti ir pingvinukų grupės vaikai.

 Plačiau...

Nauji metai - nauji ratai! (2013-09-12)

Anykščių vaikų lopšelis - darželis "Eglutė" laimėjo Švietimo ir mokslo ministerijos projektą "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra".

New layer...
 Plačiau...

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© 2012 Visos teisės saugomos