Vaikų pavežėjimas

2013 m. Švietimo ir mokslo ministerijai paskelbus konkursą, Anykščių vaikų lopšelio darželio "Eglutė" bendruomenė parengė ir laimėjo projektą - "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra" modelį "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų pavežėjimas į įstaigą ir atgal su lydinčiu asmeniu".

Projekto tikslas - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų prieinamumą vaikams, gyvenantiems didesniu nei 3 km. atstumu, suteikiant jiems pavežėjimo paslaugą, teikiant kompleksinę pagalbą.

Projektui pasibaigus, Anykščių rajono savivaldybės tarybos sprendimu, Anykščių vaikų lopšeliui  - darželiui "Eglutė" buvo perduotas autobusiukas, kuriame buvo 11 vietų. Šiais metais (2017 m.) Anykščių vaikų lopšelis - darželis "Eglutė" gavo naują 19 vietų mokyklinį autobusiuką.

Šiai dienai autobusiukas vyksta 3 kryptimis:

1. kryptis: Anykščiai - Aniūnai - Rubikiai - Burbiškis -juškonys - Mažeikiškiai -  Bičionys - Anykščiai.

2. kryptis: Anykščiai - Viešintos - Padvarninkai - Andrioniškis - Anykščiai.

3. kryptis: Anykščiai - Dabužiai - Ažuožeriai - Anykščiai.

2016 m. vežiojimo maršrutas