Rajoninis "Futboliuko" turnyras
2014-05-20
Rajoninis "Futboliuko" turnyras

2014-05-15 darželyje "Žiogelis" vyko rajoninis futboliuko turnyras.Jame dalyvavo ir darželio "Eglutė" komanda, kurią sudarė 3 mergaitės ir 3 berniukai - Vilma, Eglė, Kornelija, Orestas, Kajus ir Donatas. Komandos pavadinimas - Pingvinukai. Renginys prasidėjo šventišku pasveikinimu ir iškilminga eisena. Vėliau vyko visuotinis apšilimas ir prasidėjo varžybos. O varžybų buvo nemažai - mūsų komanda sužaidė net 5 varžybas. Jau pirmosios rungtynės nuteikė mus labai gerai, kuomet berniukai įmušė net 2 įvarčius. Margaitės taip pat neatsiliko, kovojo dėl kamuolio ir aršiai gynė savuosius vartus. Vos spėję atsigaivinti ir atgauti jėgas vėl puolėme žaisti futbolą, tik jau su kita komanda. Taip ir finalą pasiekėme, kurį laimėjo komanda iš Troškūnų. Po šventės vaikai dalijosi įspudžiais, džiaugėsi įmuštais įvarčiais ir, nors ir pavargę, grįžo į savo darželį laimingi.