Vaikų pavėžėjimas

2013 m. Švietimo ir mokslo ministerijai paskelbus konkursą, Anykščių vaikų lopšelio-darželio Eglutė bendruomenė parengė ir laimėjo projektą - Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra modelį Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų pavežėjimas į įstaigą ir atgal su lydinčiu asmeniu.

Projekto tikslas - didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų prieinamumą vaikams, gyvenantiems didesniu nei 3 km. atstumu, suteikiant jiems pavežėjimo paslaugą, teikiant kompleksinę pagalbą.

Projektui pasibaigus, Anykščių rajono savivaldybės tarybos sprendimu, Anykščių vaikų lopšeliui- darželiui Eglutė buvo perduotas autobusiukas, kuriame buvo 11 vietų. 2017 metais Anykščių vaikų lopšelis-darželis Eglutė gavo naują 19 vietų mokyklinį autobusiuką. Autobusiukas vyksta keliomis kryptimis, kurios patvirtinamos rugsėjo mėnesį.

2023-09-01 Vežiojimo maršrutas (1.1 MB)
2022-09-01 m. vežiojimo maršrutas (0.02 MB)
2021 m. maršrutas (0.02 MB)
Prašymas dėl pavėžėjimo (0.02 MB)