Projektas "Sportas man, tau ir kaimynui"

Projektu „Sportas man, tau ir kaimynui“ siekiama, kad sporto bazė būtų prieinama įvairaus amžiaus, įvairių sportinių gebėjimų siekiantiems, mažai sportuojantiems žmonėms.  Darželio teritorija yra strategiškai puikioje ir lengvai prieinamoje vietoje - mikrorajono centre. Tad projektas „Sportas man, tau ir kaimynui“ sudarys puikias sportavimo sąlygas tiek vaikams, tiek jaunimui, tiek senjorams . Tokiu būdu projektas prisideda prie 2011-2020 metų valstybinės sporto plėtros tikslo - skatinti sporto bazės prieinamumą kiekvienam gyventojui. Tuo pačiu didėja siektinas rajonų savivaldybių sveikatingumo ir sporto bazių skaičius, kitaip tariant didėja ir gerėja būtent rajonų infrastuktūra.

Projekto tikslas - ugdyti fiziškai aktyvią ir sveikatintis pasirengusią bendruomenę. Projektu siekiama padidinti nesportuojančių ir mažai sportuojančių ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų ir senjorų nuo 60 iki 75 metų amžiaus skaičių.

1.SPORTINIAI ŠOKIAI-užsiėmimai skirti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, kuriuos veda treneris Žymantas. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje pagal suderintą grafiką.

TREČIO AMMŽIAUS UNIVERSITETAS-sportinė veikla, linijiniai šokiai trečio amžiaus universiteto dalyviams. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje pagal suderintą grafiką.

JOGA VAIKAMS-jogos užsiėmimai ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje pagal suderintą grafiką.

FUTBOLAS VAIKAMS-futbolo užsiėmimai ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Užsiėmimai vyksta 1 kartą savaitėje.

JOGA SUAUGUSIEMS-jogos užsiėmimai moterims. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje.

FITNESS PARTY UŽSIĖMIMAI-sporto treniruotės suaugusiems žmoniems. Užsiėmimai vyksta 3 kartus savaitėje.

Sporto salės grafikas 2023-09 (0.02 MB)
Sporto salės grafikas 2023-02 (0.02 MB)
Sporto salės grafikas 2022-2023 m.m. (0.02 MB)
Sporto salės grafikas (0.02 MB)