Kalėdinių eglučių paroda
2014-12-20
Kalėdinių eglučių paroda

Artėjant gražiausioms metų šventėms, paskelbėme akciją, pavadinimu "NETRADICINĖ EGLUTĖ" ir pakvietėme visus tėvelius, senelius ir kitus artimuosius kartu su savo vaikučiais pagaminti eglutę.

Eglutė - tai ne tik darželio simbolis, bet ir šeimos simbolis. Juk ją gamindami visa šeima susiburia drauge, diskutuoja, bendrauja, atskleidžia savo kūrybinius gebėjimus, fantaziją. Vaikams tai suteikia ypač daug džiaugsmo - čia jie gali išreikšti save ir jausti artimųjų palaikymą. Kita vertus, bendras rezultatas džiugina visus proceso dalyvius.

Anykščių vaikų darželis "Eglutė" taip pat džiaugiasi sulaukęs tiek daug gražių eglučių. Stebino Jūsų išmonė, pastangos, priemonių gausa, neįtikėtinų medžiagų pasirinkimas, o labiausiai tai aktyvus Jūsų visų dalyvavimas.

Norisi padėkoti visiems už dalyvavimą akcijoje, už papuoštą darželio vitriną, už Jūsų ir mūsų bendrą rezultatą, o svarbiausią už kartu praleistą laiką!