"Aš žaidžiu futbolą"
2015-04-24
"Aš žaidžiu futbolą"

Šią savaitę darželyje "Eglutė" vyko futboliuko turnyras. Vaikai ne tik žaidė futbolą, bet ir daug apie jį kalbėjo, lankėsi miesto stadione, piešė plakatus. Ketvirtadienį įvyko finalinės futboliuko varžybos.

Pernai metais, laimėję Lietuvos futbolo federacijos ir masinio futbolo asociacijos įgyvendinamą programą, vykdėme projektą, kuris suteikė vertingos ir džiugios patirties. Tad šiemet tęsiame šią tradiciją, organizuojame futboliuko turnyro savaitę ir taip skatiname vaikus judėti ir žaisti futbolą uždarose patalpose. Kartu mokomės žaidimo taisyklių, ugdome grupinio darbo įgūdžius, mokomės laimėti ir pralaimėti.

Baigiamąjį renginį pradėjome smagiu šokiu, po kurio sekė bendra mankšta ir grupių prisistatymai. Tuomet prasidėjo varžybos. Finaliniame renginyje dalyvavo 4 komandos, kurios buvo apdovanotos diplomais. O visiems kitiems futboliuko turnyro dalyviams ir sirgaliams taip pat įteiktos dovanėlės.

Pasitreniravę ir išbandę savo jėgas galėsime drąsiai dalyvauti rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų varžybose "Mažasis futboliukas", kurios vyks Troškūnuose, gegužės 8 dieną.