Lik sveikas, darželi!
2015-06-01
Lik sveikas, darželi!

Kaip greit prabėgo laikas, mes užaugom.

Jau ryt į pamokas pakvies skardus varpelis.

Atrodo, dar tik vakar drugelius po pievą gaudėm,

o ryt  -  mokyklon jau nuves tiesus takelis...

Nepastebėjom kaip prabėgo metai, o  mūsų priešmokyklinukai jau atsisveikina su darželiu. Išleistuvių šventė prasidėjo vaikučių dainelėmis, prasmingais linkėjimais, eilėraščiais. Išleituvininkai padėkojo darželio kolektyvui, apdovanodami nuostabiomis puokštėmis, o direktorė įteikė diplomus - pirmuosius diplomus, skelbiančius, kad baigta priešmokyklinio ugdymo programa. Padėkas įteikė ir tėveliai savo vaikučių auklėtojoms - už meilę, rūpestį, už kantrybę, gerą ir švelnų žodį.

Na, o toliau sekė linksmoji šventės dalis į kurią atkeliavo trys nykštukai ir Pepė Ilgakojinė. Ir ko tik jie nedarė: ir žaidė, ir šoko, ir pasakas sekė, ir linksmai dainavo, ir su tėveliais bendravo, ir klausinėjo, ir patys mokė, kol galiausiai kartu nupiešė išleistuvininkų rankučių antspaudus ir padovanojo šiuos piešinius auklėtojoms atminimui. Linksmai praleidę laiką, svečiai atsisveikino, o mažieji tradiciškai pasodino medelius darželio teritorijoje.

Daugiau nuotraukų rasite GALERIJOJE.