Švenčiame draugo dieną!
2015-12-01
Švenčiame draugo dieną!

Lapkričio 29 - draugo diena. Šią dieną visi sveikina savo draugus, pasako vieną kitą gerą žodį ir pabrėžia, kokie svarbūs mums yra draugai.

Praeitą savaitę lankėmės pas draugus lopšelyje - darželyje "Spindulėlis" ir sudalyvavome miesto darželių priešmokyklinių ugdymo grupių vaikų pramoginiame renginyje "Kaip gera turėti draugų". Renginiu buvo siekiama paskatinti vaikų, darželio bendruomenės narių bendradarbiavimą, puoselėti vaikų kūrybines galias, suteikti vaikams džiugių emocijų.

Savo darželyje su vaikais daug kalbėjomės, kas jiems yra geriausias draugas, vaikai rodė draugų nuotraukas, žaidė įvairius žaidimus, skaitė pasakas ir pamokančias istorijas. Savo mintis bei idėjas įamžino piešiniuose. Darželyje surengėme parodą "Mano geriausias draugas".

Kviečiame visus aplankyti parodą!