Konkursas "Sveikuolių sveikuoliai"
2015-12-18
Konkursas "Sveikuolių sveikuoliai"

Jau kelinti metai organizuodami "Sveikuolių sveikuoliai" konkursą Švietimo irmokslo ministerija, LR sveikatos apsaugos ministerija, Mokinių neformaliojo švietimo centras ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras siekia ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialsitų bendradarbiavimą.

Šiais metais "Sveikuolių sveikuoliai" konkursas įvyko lopšelyje - darželyje "Žiogelis". Konkurse dalyvavo komandos iš visų miesto  ir Kavarsko darželių. Mūsų darželį atstovavo 5 "Boružėlių" grupės vaikučiai.

Renginio pradžioje komandų kapitonai ištraukė pasirodymo eilės numerį ir pagal tokį eiliškumą visos komandos prisistatė - deklamavo eilėraštukus apie sportą, sveikatą, daržoves ir vaisius. Po to komandos atliko teorines užduotis (vaikai atsakinėjo į užduodamus klausimus, o auklėtoja užrašinėjo) ir judėjimo užduotis su estafetėmis ir lenktyniavimu. Komandos taip pat dėliojo dėlionę "Maisto pasirinkimo piramidė", atliko užduotį "Ar pažįsti savo kūną", "Greitai bėk ir teisingai atsakyk daržoves". Auklėtojos turėjo parašyti 5 apsisaugojimo nuo gripo būdus.

Atlikus visas užduotis, komisija suskaičiavo rezultatus, o treneris paskelbė laimėtoją. Visoms komandoms buvo įteiktos padėkos ir dovanos.

Vyr. auklėtoja

Aldona Daubarienė