Kalėdinio žaisliuko paroda
2015-12-22
Kalėdinio žaisliuko paroda

Minėdami etnografinių regionų metus, darželyje surengėme Kalėdinio žaisliuko konkursą - parodą.

Kvietėme visą bendruomenę aktyviai dalyvauti ir papuošti darželį netradiciniais, etnografiniais kalėdiniais žaisliukais. Šio konkurso - parodos tikslas buvo puoselėti tradicines vertybes, ugdyti tautiškumą, kūrybiškumą, skatinti bendradarbiavimą tarp bendruomenės narių.

Smagu, kad į mūsų kvietimą dalyvauti, kurti ir smagiai praleisti laiką su vaikučiais atsiliepė tiek daug dalyvių. Kai kurie vaikučiai gamino žaisliukus ne tik su mamyte ar tėveliu, bet ir su seneliais ar kitais šeimos nariais, kai kurie atnešė net ne po vieną, o kelis darbelius. Stebino tėvelių išmonė, kūrybiškumas, subtilumas, kruopštumas, neįprastos medžiagos panaudojimas. Parodoje galima pamatyti kalėdinių žaisliukų iš popieriaus, gamtinės medžiagos, nertų, megztų, lino gaminių ir visokių kitokių netikėtų kalėdinių žaisliukų, kaip pavyzdžiui, žaisliukas iš vatos, kamštelių ar karoliukų. Kiekvienas žaisliukas vis stebino savo grožiu ir nuoširdumu.

Ačiū visiems dalyviams!

Visus kalėdinius žaisliukus galite pamatyti parodoje (darželio foje) arba darželio facebooko paskyroje.