Savaitė be patyčių
2016-03-27
Savaitė be patyčių

Veiksmo savaitė be patyčių - tai jau septintus metus organizuojama prevencija prieš patyčias, vykstanti visoje respublikoje.

Mes taip pat prisidedame prie šios iniciatyvos ir jau antrus metus organizuojame "Savaitę be patyčių". Visą savaitę kalbame, diskutuojame, atkreipiame vaikų dėmesį į tinkmą ir netinkamą elgesį, į teisingus konfliktų sprendimo būdus.

Šiais metais auklėtojos Vita, Nijolė ir Ramunė paruošė spektakliuką apie draugystę "Kaip pelytė ieškojo draugų". Tai trumpa pamokanti istorija apie tris gyvūnus, kurie mokosi draugauti, gyventi taikiai, su pagarba vienas kitam, tačiau ne visiems tai pavyksta iš karto. Varna, matydama kaip gražiai draugauja pelytė su kiškiu, iš pavydo joms trukdė ir viską griovė, šaipėsi ir užgauliojo. Tačiau greitai varna suprato, kad toks elgesys nepadės susirasti draugų. Tad nuėjusi pas kiškį ir pelytę ji atsiprašė ir visi sutarė gražiai draugauti.

Draugystė - tai nuostabi dovana, kuria galime ir turime mėgautis kiekvieną dieną!