Atvelykio šventė
2016-04-06
Atvelykio šventė

2016-04-04 atšventėme Atvelykį. Šitą dieną pagal tradicijas daugiausia dėmesio yra skiriama vaikams, todėl Atvelykis vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.

Į Atvėlykio šventę susirinko visi vaikai su savo pieštais, gamintais,dažytais, atsineštais margučiais. Jų gražiai išmargintais kiaušiniais pasidžiaugė kiškis. Jis papasakojo kaip keliavo pas vaikus, kaip visiems dalino kiaušinius ir liko jam tik keli kiaušiniai. Išgirdusi kiškio raudą pasirodė ir Velykų bobutė. Ji nuramino kiškelį, nes turėjo pilną pintinę kiaušinių, tik ne šiaip sau paprastų, o ypatingų ir išdalins ji juos ypatingiems vaikams. Tuomet "Boružėlių" grupės vaikučiai pakvietė Velykų bobutę ir kiškį pasižiūrėti jų smagų spektakliuką apie bundantį pavasarį. Pasižiūrėję pasirodymą ir padainavę linksmas daineles visi vaikai sudėliojo didelį margutį ir už tai buvo apdovanoti Velykėlės kiaušiniais.