Saugaus esimo savaitė
2016-10-15
Saugaus esimo savaitė

Spalio 10- 14 d. darželyje turėjome saugaus eismo savaitę.

Laimėję Anykščių rajono savivaldybės remiamą tęstinį projektą "Saugokime save ir kitus" organizavome prevencinius renginius saugaus eismo tema.Šią savaitę daug kalbėjome apie saugų eismą gatvėje, aiškinomės saugaus eismo taisykles, mokėmės kelio ženklų, šviesoforo spalvų, priminėme pagalbos telefono numerį ir kada į jį reikia skambinti, žaidėme žaidybinius žaidimus, stebėjome mokomuosius filmukus, piešėme piešinukus ir surengėme parodą. Priešmokyklinių grupių vaikučiai lankėsi Anykščių policijos komisariate, susitiko su šuniuku Amsiu ir visi drauge pasikartojo saugaus eismo taisykles. Amsis džiaugėsi, kad dauguma vaikų puikiai žino kaip teisingai pereiti gatvę ir tai įrodė praktiškai. Už tai Amsis vaikus apdovanojo dovanomis, o vaikai padovanojo savo pieštus piešinius.