Pagaminkime senį besmegenį!
2016-12-09
Pagaminkime senį besmegenį!

Mieli tėveliai, kviečiame jungtis prie iniciatyvos "Šypsenų banga su seniais besmegeniais" ir kartu su vaikais pagaminti senį besmegenį!

Siūlome pagaminti senį besmegenį kartu su vaikučiu ir pristatyti į grupę. Iš pradžių seniai bemegeniai bus eksponojami grupėje, vėliau bus surengta paroda darželio foje. Visi darbeliai bus keliami į darželio Facebook paskyrą. Vieną senį besmegenį suskursime nuo darželio ir siųsime grožėtis kitiems, į kitus miestus ir darželius. Senis besmegenis gali būti pagamintas iš bet kokios medžiagos, mažas ar didelis, iš popieriaus ar iš tešlos! svarbiausia, kad gaminant jums būtų smagu:)

Papuoškime darželį gražiais seniais besmegeniais ir sukurkime kalėdinę nuotaiką kartu!