Viktorina "gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus"
2017-05-18
Viktorina "gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus"

Gegužės 9 dieną mūsų darželio komanda dalyvavo rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų šventėje - viktorinoje "Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus".

Renginyje dalyvavo ne tik komandos iš miesto ir rajono darželių, bet ir du kiškiai, policininkai, šuo Amsis. Viktorina prasidėjo komandų prisistatymu, vėliau komandos turėjo atlikti užduotis: važinėjo mašinomis laikydamiesi saugaus eismo taisyklių, atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, važinėjo su paspirtukais, dėliojo dėliones, atliko kitas įdomias ir linksmas užduotis. Visos komandos buvo apdovanotos saldainiais ir padėkomis už žaismingą ir šaunų dalyvavimą viktorinoje. Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo vaišinami skania koše ir sultimis.