SĖKMINGOS TĖVYSTĖS MOKYMAI
2017-10-30
SĖKMINGOS TĖVYSTĖS MOKYMAI

Kviečiame dalyvauti „Sėkmingos tėvystės gebėjimų  ugdymo“ programoje tėvus, auginančius 3–12 metų vaikus.

Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti visi norintys pasisemti naujų žinių apie vaikų auklėjimą, raidos ypatumus, tėvai, ieškantys naujų būdų kaip pagerinti santykius su savo vaikais, kaip ugdyti geriausias vaiko savybes, kaip spręsti kylančius sunkumus, pasidalinti gerąja patirtimi bei įgyti praktinių pozityvios tėvystės įgūdžių.

„Sėkmingos tėvystės gebėjimų ugdymo“ programos tikslas  – suteikti tėvams teorinių žinių apie efektyvius vaikų auklėjimo metodus bei ugdyti praktinius pozityvios tėvystės gebėjimus.            Programa skirta tėvams, auginantiems 3–12 metų amžiaus vaikus. Galima grupė, kurioje renkasi tėvai, auginantys  1–6 metų amžiaus vaikus.

Teorinių ir praktinių tėvystės gebėjimų ugdymo ir stiprinimo užsiėmimų ciklą sudaro 6 susitikimai (vieną kartą per savaitę). Susitikimo trukmė 1,5–2 val. Mažiausias grupės dalyvių skaičius – 6, didžiausias – 12.

Užsiėmimai vyks trečiadieniais 17.10 val. Anykščių švietimo pagalbos tarnyboje. Numatoma pradžia: lapkričio 8 d., datą ir laiką galima keisti pagal dalyvių poreikius.

Užsiėmimai – NEMOKAMI. Grupės dalyvių skaičius ribotas.

Užsiėmimus veda Anykščių švietimo pagalbos tarnybos psichologė Neringa Grybienė

Registracija: tel. (8 381) 58142, mob. 8 607 49 951, el. paštas anyksciuspt@gmail.com

Adresas: Anykščių švietimo pagalbos tarnyba,

Muziejaus g. 20