PSIHOLOGINĖS NEMOKAMOS KONSULTACIJOS MOKINIAMS (VAIKAMS), TĖVAMS (GLOBĖJAMS), PEDAGOGAMS
2017-11-22

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Anykščių rajono savivaldybė skyrė papildomai lėšų individualioms ar grupinėms psichologinėms konsultacijoms teikti Anykščių rajono mokiniams (vaikams), tėvams (globėjams, rūpintojams), pedagogams.

Konsultacijos pagal gautą ugdymo įstaigų poreikį ir suderintus grafikus 2017 m. lapkričio–gruodžio mėn.  vyksta:

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje, Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje, Anykščių r. Debeikių pagrindinėje mokykloje, Anykščių r. Traupio pagrindinėje mokykloje, Anykščių r. Viešintų pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre, Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“, Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“, Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Žiogelis“, Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ ir Anykščių švietimo pagalbos tarnyboje.

Konsultacijas veda psichologės:

DAIVA BERZKALNE, SKAIDRĖ KUČINSKIENĖ, AGNĖ VAICIUKEVIČIENĖ.

KADA KREIPTIS Į PSICHOLOGUS?

Asmeninės problemos (noras rasti išeitį iš sunkiausių gyvenimo situacijų, abejingumas gyvenimui, situacijos beviltiškumas, stresas, dėl bejėgiškumo jausmo, nuolatinis nerimas, dirglumas, kaltės jausmas, stiprus pasipiktinimas, problemos bendraujant su kitais, vienatvė, ieškojimas gyvenimo prasmės, savo gyvenimo tikslo supratimas, sudėtingi santykiai darbe, konfliktai su kolegomis, konfliktinės situacijos ir t.t.).

Vaikų-tėvų problemos (pastovūs kivirčai, nemandagumas, melas, vagystė, nepaklusnumas, bėgimas iš namų, konfliktai su broliais ir seserimis, tingėjimas, priklausomybė nuo kompiuterio, vienatvė, nepageidaujami draugai, bendravimo problemos, per didelis drovumas, neryžtingumas ir t.t.).

Problemos mokykloje (menki mokslų rezultatai, neatidumas, nenoras atlikti pamokas, pamokų nelankymas, nenoras eiti į mokyklą, konfliktai su mokytojais, vengimas konfliktų sprendimo su klasės draugais, klasiokų persekiojimas ir t.t.)

Dėl registracijos ar papildomos informacijos galite kreiptis į aukščiau išvardintas ugdymo įstaigas arba į švietimo pagalbos tarnybą tel. (8 381) 58142, mob. 8 607 499951, el. p. anyksciuspt@gmail.com

KVIEČIAME VISUS NORINČIUS AKTYVIAI DALYVAUTI IR PASINAUDOTI ŠIA GALIMYBE DAR ŠIAIS METAIS!

Anykščių švietimo pagalbos tarnybos informacija