Mažųjų ugdymas pažangiausiomis priemonėmis lopšelyje-darželyje „Eglutė“
2018-01-31
Mažųjų ugdymas pažangiausiomis priemonėmis lopšelyje-darželyje „Eglutė“

Biblioteka, dailės studija, kalbų kabinetas, sporto salė, pasivaikščiojimai lauke, kulinariniai atradimai „Nykštuko“ kepyklėlėje bei įvairios kūrybinės veiklos - tai įprasta „Eglutės“ ugdytinių kasdienybė. Tačiau, kas gi, jeigu ne naujovės praturtins vaikystės potyrius ir užtikrins kokybišką ugdymą! Todėl ugdymo procese pedagogų naudojamos interaktyvios lentos bei planšetiniai kompiuteriai padeda vaikams kur kas geriau įsiminti informaciją bei suprasti užduotis.

O nuo šiol mūsų mažuosius džiugina dar viena  mąstymą, kūrybiškumą ir saviraišką skatinanti  funkcionali šiuolaikinė ugdymo priemonė. Tai salėje sumontuotos interaktyvios grindys, kurių pakete yra 52 programos. Judėjimas, lankstumas, orientacija, emocijų raiška, mokymasis  pažinti raides ir skaityti, skaičiuoti, pozityvus bendravimas interaktyvių grindų pagalba padeda atsiskleisti kiekvieno vaiko asmenybei. Ši naujovė padeda specialiųjų poreikių vaikams lengviau prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos, pasitikėti savimi.

Tad sausio 24-osios popietę lopšelio-darželio „Eglutė“  pedagogės su grupe ugdytinių atskubėjo išbandyti salėje sumontuotos įrangos ir susipažinti su jos panaudojimo galimybėmis edukaciniai veiklai bei žaidimams. Guvūs ir žingeidūs vaikai su nuostaba rinko miško gėrybes, žaidė futbolą, braidė po vandenį. Mažieji, smagiai praleidę laiką net neišėję iš ugdymo įstaigos patalpų, nekantriai laukia kito karto kuomet galės džiaugtis naujais atradimais. Tėveliai džiaugiasi, kad jų vaikai ugdymo įstaigoje patirtais įspūdžiais dalinasi namuose. Taip pat populiarėja bendruomenės narių bendravimas šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.