Lietuva visų mūsų širdyse
2018-02-15
Lietuva visų mūsų širdyse

Pasitikdama istorinę sukaktį – atkurtos Lietuvos šimtmetį, lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė surengė šypsenų ir jaudulio kupiną šventę.

„Į antrąjį atkurtos Lietuvos šimtmetį ženkime siekdami įvairiausių svajonių išsipildymo ir didžiuokimės, jog esame lietuviai“, - tardama sveikinimo žodį, kalbėjo direktorė Jolanta Šaučiūnienė.

Iškilmingos šventės metu susirinkusieji sveikino Lietuvos 100-mečiui, skirto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus meninio konkurso „Iš močiutės skrynios“, nugalėtoją Vaineta Savickaitę (dailės mokyt. Rita Juodelienė).

Pasipuošę trispalvėmis juostelėmis ir nešini geltonomis, žaliomis, raudonomis gėlėmis mažieji šventės dalyviai Lietuvai dovanojo meninę programą.

„Lietuva tai gimtoji tėvynė, mama, tėtis, upės, miškai. Lietuva tai mūsų rankos ir mylinčios širdys“,- vaikų lūpose skambėjo šie žodžiai ir dainos. Poromis bei susibūrę į ratelius mažieji šoko tautinius šokius.

Į dangų kylantys balionai ir spalvoti dūmai – tai įsimintinos akimirkos ir šventinė nuotaika, kuria tikimės dar ilgai dalinsimės vieni su kitais, drąsiai žengdami į antrąjį atkurtos Lietuvos šimtmetį.

Su Lietuvos gimtadieniu!