Su Teatro diena!
2018-03-28
Su Teatro diena!

Kovo 27-ąją Teatro dienos proga lopšelio-darželio „Eglutė“ salėje mažieji aktoriai kartu su pedagogėmis suvaidino pasaką „Vilkas ir septyni ožiukai“.

Mažoje jaukioje trobelėje gyveno ožka su septyniais ožkiukais. Vieni ramūs ir paklusnūs, kiti kiek išdykę, vienas amžinai įnikęs į kompiuterį, dar vienas svajojantis tapti roko muzikantu augo ožkiukai. Bet atėjo laikas leisti juos į mokyklą. Tad vieną dieną mama išsiruošė į miestą tvarkyti reikalų. Palikdama vaikus vienus, prisakė jiems jokiu būdu nieko neįsileisti. Tačiau kur buvęs, kur nebuvęs prisistatė vilkas. Pasibeldęs į duris, jis sušuko storu balsu: „atidarykite duris, ožiukai“. Vaikai suprato, jog tai ne jų mama, bet neapdairiai pasielgė, išduodami paslaptį apie vakaro lopšinę, kurią mama jiems dainuoja. Vilko gudraus būta, bet viskas baigėsi laimingai.

Pamokanti istorija maloniai nustebino gausų būrį žiūrovų, kurie atsidėkojo šiltais plojimais ir padėkos žodžiais.

Spektaklį režisavo ir įgarsino meninio ugdymo mokytoja Gražina. Vilko vaidmenį sukūrė auklėtoja Ramunė, mamos ožkos - auklėtoja Vitalija, auklėtoja Gaivilė vaidino paštininką ir medžiotoją, skaitove buvo auklėtoja Nijolė, o ožkiukius vaidino „Pelėdžiukų“ grupės mažieji aktoriai.

Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija