Mažųjų turistų nuotykiai
2018-04-19
Mažųjų turistų nuotykiai

Vieną gražų pavasario rytą „Pingvinukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis išsiruošė į ekskursiją. Išsirinkę maršrutą, darželio turistai leidosi į kelionę mokykliniu autobusu.   Pirmasis sustojimas – tai Siaurojo geležinkelio stotis ir jos prieigos. Čia smalsūs vaikai, besidžiaugdami bundančia pavasarine gamta, apžiūrėjo geležinkelio tiltą per Šventąją. Vėliau maršrutas vedė link Anykščių šilelio Medžių lajų tako ir gamtos paminklo Puntuko akmens.

Stabtelėję prie didžiulio riedulio, keliauninkai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie tai, kaip atsirado šis didžiulis akmuo. Truputį pailsėję ir sukaupę jėgas, vaikai ryžosi lipti į Medžių lajų taką. Įveikiant tiek daug laiptelių, vaikučiams prireikė daug drąsos ir jėgų. Tačiau iš taip aukštai pamatyti vaizdai paliko daug įspūdžių. Nors ir truputį pavargę, grįžome laimingi ir linksmi.

Padėka Smiltės mamytei! Ji vyko kartu su mumis ir padrąsindama kiekvieną, suteikė vaikams jėgų ir pasitikėjimo savimi.