Išvyka
2018-10-23
Išvyka

Spalio 16 dieną “Pingvinukų” grupės ugdytiniai vyko į Anykščių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Vaikučiams labai patiko važiuoti geltonuoju mokykliniu aurobusu. Visų nuotaika buvo puiki.

Įstaigoje mus pasitiko pamainos viršininkas. Jis mus supažindino su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inventoriumi ir aplinka, kurioje gaisrininkai dirba ir praleidžia daug laiko. Parodė valgomąjį, kuriame darbuotojai pietauja. Kiekvienas gaisrininkas turi savo spintelę drabužiams. Matėme sporto salę, kurioje jie, stiprindami fizinę ištvermę, atlieka įvairius pratimus. Taip pat apžiūrėjome gaisrininkų mašinas. Jose telpa visa reikalinga įranga gaisrui gesinti ar gelbėti žmonėms avarijos atveju. Norintieji turėjo galimybę apsivilkti gaisrininko aprangą, užsidėti šalmą. Dar kartą pasikartojome, kad kilus gaisrui reikia skambinti numeriu 112. Ekskursija buvo įdomi, grįžome su dideliu kraičiu žinių.