Atidengtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kilimas
2019-01-07
Atidengtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kilimas

Prasidėjus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo metams buvo organizuota Anykščių rajono gyventojų trispalvių burbulų paroda „Mūsų Lietuva“. Gruodžio 21 d. net 699 rankų darbo burbulų susijungė į Lietuvos vėliavos dydžio kilimą, vainikavusį Lietuvos šimtmečio renginius.

Ne tik vaikučiai, jų promočiutės, močiutės, mamos, bet ir Anykščių rajono gyventojai, Ramybės mikrorajono bendruomenės nariai, įvairios ugdymo įstaigos ir jų ugdytiniai, Trečiojo amžiaus universiteto nariai,  „Eglutės“ administracijos darbuotojai, pedagogai bei auklėtojų padėjėjos gamino geltonus, žalius ir raudonus burbulus. Net 54 pagamino Edvardas Berlinskas su mama, 28 padovanojo Armandas Švagždys, jo promočiutė – 26, prie akcijos prisidėjo ir 2018 metų pavasarį su darželiu atsisveikinusieji būsimi pirmokėliai.  Mokytojos: Aldona Daubarienė, Laimutė Švagždienė, Vanda Orlova pagamino po 30 burbulų, Gaivilė Lunskienė net 41, Trečiojo amžiaus universiteto nariai – 49, Ramybės mikrorajono bendruomenės nariai – 100.

Pristatydami rankų darbo kilimą, tarėme nuoširdų „Ačiū“ visiems kūrėjams už bendruomeniškumą ir pilietiškumą.