„Katinas žvejys“
2019-04-11
„Katinas žvejys“

Priešmokyklinio ugdymo „Zuikučių“ grupėje yra būrelis vaikų, kurie nemiega dienos miego. Su jais dirba meninio ugdymo mokytoja Gražina Stašienė. Jie vykdo įvairiausias veiklas, laiką leidžia bibliotekoje, sporto salėje, „Nykštukų“ kepyklėlėje, lauke.

Balandžio 9 d. jie visus darželio bendruomenės narius pakvietė pažiūrėti vaidinimo pagal pasaką „Katinas žvejys“. Kartą žvejys susiruošė žvejoti. Netrukus atsėlino lapė. Greitai rudoji susitarė, kad pirmoji žuvelė atiteks jai. Kur buvę, kur nebuvę prisistatė vilkas ir meška. Trys draugai nuo žvejo neatsitraukė, nes labai jau norėjo žuvies paragauti. Triukšminga tinginių kompanija tik trukdė žvejoti. Vos ne vos užkibo didelė žuvis, tačiau dalintis nenorėjo nei lapė, nei meška, nei vilkas. Tada katinas žvejys iškeliavo į kitą vietą žvejoti, kur niekas jam nedurstė ramybės, o žuvys kibo viena po kitos!

Režisierės ir aktorių kūrybiškumas bei pamokanti istorija maloniai nustebino ir mažus, ir didelius žiūrovus.