Vaikystės šventė „Sveika, vasarėle“
2019-06-03
Vaikystės šventė „Sveika, vasarėle“

Visi labai pasiilgome vasaros. Tad gegužės 31-ąją surengėme vaikystės šventę „Sveika, vasarėle“. Darželio kieme įsikūrė skėčiai nuo saulės, knygos, žaislai, jūra balionų, vaišių stalai. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga vaikučius sveikino pasakų herojai  – buratinas ir fėja. Visi šventės dalyviai subūrė į įspūdingą orkestrą.

Priešmokyklinukai rodė spektaklį apie draugystę, o grupelė aktorių mėgėjų suvaidino pasaką apie žvejį. Vaikystės šventė tęsėsi įvairiose išradingai įrengtose pramogų salose: teatro, muilo burbulų pūtimo, piešimo, sporto, žaidimų ir žvejybos. Visų grupių vaikučiai turėjo galimybę išbandyti laimę, sugaunant žuvelę, ar pučiant didžiausią muilo burbulą, o gal ridenant kamuolį į taikinį.                                                                                         Baigiantis šventei, visus nudžiugino vasariška staigmena – ledai. Dėkojame visiems šventės kūrėjams ir tėveliams, kurie leido laiką kartu su darželio bendruomene. Linkime gražių ir įsimintinų vasaros įspūdžių.