Šiltas ir jaukus atsisveikinimas su darželiu
2019-06-05
Šiltas ir jaukus atsisveikinimas su darželiu

Birželio 3-ąją  Priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus gavo dvidešimt vienas darželio „Eglutė“ ugdytinis. Iškilmingas būsimųjų pirmokėlių atsisveikinimas su darželiu – tai įsimintina, jauki, linksma, kupina nuoširdžiausių padėkos žodžių, gėlių ir jaudulio šventė.

Ją kūrė priešmokyklinukai drauge su mokytojomis Danguole ir Vilda, meninio ugdymo mokytoja Gražina bei tėveliais. Vieni drąsesni, kiti santūresni priešmokyklinukai atviravo kiek daug išmoko, pažino draugų, koks yra įdomus raidžių, skaičių ir knygų pasaulis. Kiek daug išdaigų ir pokštų liks prisiminimuose...                                                                                       Atsisveikinimo su darželiu šventėje dalyvavo Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas. Kartu su jais vaikai pasinėrė į nuotykių šalį ir piešė savo svajones, kurias saugosime darželyje. Linkime, kad jos išsipildytų, kad taptumėte atsakingais, stropiais, dorais!                                                                                        Pirmąjį laiptelį į mokslo pasaulį įveikusių vaikų tėveliai, darželio kieme pasodino svyrančią eglę. Vaikų laukė didžiulis batutas „Tigras“ ir išleistuvių tortas.