Informacija tėveliams
2020-05-15
Informacija tėveliams

Mieli tėveliai, informuojame, kad nuo gegužės 18 d. :
1. Asmenys, atlydintys vaikus į darželį, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

2. Į įstaigą eiti tik per tai grupei, kurioje bus jūsų vaikas, skirtas duris ir laikytis asmens higienos (prie įėjimo, gerai matomoje, bet vaikams nepasiekiamoje, vietoje rasite rankų dezinfekcijai skirtas priemones).
3. Užtikrinti, kad jūsų vaikas neserga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, ir kad jūsų vaikui nepasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų požymiai (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.)
4. Bus vertinama visų priimamų į įstaigą vaikų sveikatos būklė (matuojama temperatūra).