Sporto salės sutvarkymo veiklos baigtos įgyvendinti
2021-06-04
Sporto salės sutvarkymo veiklos baigtos įgyvendinti

Anykščių rajono savivaldybės administracija, kartu su projekto partneriu – Anykščių lopšelis-darželis „Eglutė“, sėkmingai baigė įgyvendinti Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamo sporto projekto Nr. SP2020-1-52 „Sportas man, tau ir kaimynui“ veiklas, kurios leidžia pasiekti užsibrėžta projekto tikslą - ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, sudarant palankias sąlygas užsiimti mėgstama sporto veikla suremontuotose Anykščių lopšelio-darželio „Eglutė“ sporto salės patalpose.

Projekto įgyvendinimo metu atlikti visi projekto paraiškoje planuoti Anykščių lopšelio-darželio „Eglutė“ sporto salės ir susijusių patalpų (koridorius, persirengimo patalpa, sanitarinis mazgas, tambūras) paprastojo remonto darbai, apimantys kompleksinį šių patalpų sienų, grindų (įskaitant specialių sporto salės grindų dangų įrengimą) ir lubų remontą, sporto veiklą ribojančių pertvarų demontavimą, esamų vidaus patalpų inžinerinių komunikacijų (elektros instaliacija, vandentiekis ir kanalizacija) pakeitimą naujomis, panduso, kuris leidžia patekti į sporto salę neįgaliesiems asmenims iš lauko pro naujai įrengtas vitrinines duris, įrengimą ir kitus patalpų sutvarkymo darbus.

Statybos remonto darbus, pagal 2021 m. sausio 8 d. pasirašytą statybos darbų sutartį, atliko IĮ „Bėruva“. Bendra atliktų statybos darbų kaina, įskaitant ir papildomus šiluminės trasos bei lietaus nubėgimo sistemos remonto darbus, sudaro 44 700,79 Eur su PVM, iš kurių 37 148,71 Eur Sporto rėmimo fondo lėšos (83 proc. bendros projekto vertės) ir 7 552,08 Eur Savivaldybės biudžeto lėšos (17 proc. bendros projekto vertės).

Anykščių rajono savivaldybės informacija