Išleistuvės
2021-06-06
Išleistuvės

Trečiadienį ir penktadienį, birželio 2 ir 4 dienomis, vyko priešmokyklinės grupės vaikų išleistuvės.

Visą savaitę darželyje vyko šurmulys. Buvo puošiamos grupės, laiptinės, salė, darželio aplinka. Į paskutinį susitikimą atvyko šventiškai pasipuošę "Nykštukų" ir "Zuikučių" grupių auklėtiniai. Vaikai paskutinį kartą skambiai ir linksmai dainavo, deklamavo ir šoko, nes nuo rudens jie jau sės į mokyklos suolą. Tradiciškai visi priešmokyklinukai gavo diplomą, liudijanti apie priešmokyklinės ugdymo programos baigimą ir tradiciškai pasakė kuo svajoja būti užaugę. Direktorė įteikė tortą ir linksmybės tęsėsi grupėje ir lauko erdvėse. Šventės pabaigoje, vaikai pasodino atminimo medelį ir pažadėjo dar čia sugrįžti. Auklėtojos palinkėjo gerų įspūdžių ir puikių rezultatų mokykloje.