Savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokesčio pakeitimo ugdymo įstaigose
2021-12-29
Savivaldybės tarybos sprendimas dėl mokesčio pakeitimo ugdymo įstaigose

Atkreipiame tėvelių dėmesį, kad nuo 2021 m. gruodžio 29 d. keičiasi mokestis už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigoje.

ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

TARYBA

SPRENDIMAS

DĖL ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2017 M. SPALIO 26 D. SPRENDIMO NR. 1-TS-285 „DĖL ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS UGDYMO ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

2021 m. gruodžio 28 d. Nr. 1-TS-338

Anykščiai

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi,  atsižvelgdama į Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ 2021 m. gruodžio 2 d. prašymą Nr. S-162 „Dėl atlyginimo dydžio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigoje“, Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ 2021 m. lapkričio 30 d. prašymą „Dėl atlyginimo dydžio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigoje pakeitimo“, Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ 2021 m. lapkričio 30 d. raštą Nr. S-98 „Dėl atlyginimo dydžio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigose pakeitimo“, Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ 2021 m. gruodžio 1 d. prašymą Nr. S-73 „Dėl atlyginimo dydžio už vaikų išlaikymą ugdymo įstaigoje pakeitimo“, Anykščių rajono savivaldybės taryba  n u s p r e n d ž i a :

1.     Pakeisti Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Anykščių rajono savivaldybės ugdymo įstaigose tvarkos aprašo, patvirtinto Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-TS-285 „Dėl atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, išlaikymą Anykščių rajono savivaldybės ugdymo įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“, 3.1. papunktį ir jį išdėstyti taip:

„3.1. 30 procentų bazinės socialinės išmokos dydžio mėnesinis atlyginimas už ugdymo sąlygų tenkinimą, nepriklausomai nuo vaiko lankytų dienų skaičiaus. 2/3 šių lėšų skiriama ugdymui ir ugdymo(si) aplinkos kūrimui, ūkinėms ir higienos priemonėms įsigyti, smulkiam remontui atlikti, 1/3 – komunalinėms paslaugoms apmokėti;“

2.     Nustatyti, kad šis sprendimas įsigalioja 2021 m. gruodžio 29 d.

Šis sprendimas skelbiamas Teisės aktų registre.

Meras                                                                                                                            Sigutis Obelevičius