Gurgu gurgu į Kaziuko turgų!
2023-03-22
Gurgu gurgu į Kaziuko turgų!

Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena.

Mūsų darželyje Kovo 3 dieną visus susirinkusius į salę sukvietė ir su gražia pavasario švente pasveikino Kaziukas su Kaziene. Mugės dalyvius, svečius šventės vedėjai užkrėtė linksma nuotaika, dainomis, šmaikščiais pasakymais ir šokiais, varžytuvėms, kuriuose vaikai išmėgino savo sumanumą ir išradingumą. Be linksmybių, mugėje kiekviena grupė didžiavosi savo gamybos darbais: gėlėmis, gyvūnėliais ir paukščiukais, paveikslais, atvirukais, sapnų gaudyklėmis, papuošalais, spalvingomis verbomis.
Prasidėjus pirkimui-pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Vaikams buvo labai įdomu vieniems iš kitų pirkti. Pirko ir draugai, ir įstaigos darbuotojai bei pedagogai.
Pasibaigus mugei, įstaigoje dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika.