KVIETIMAS Į RENGINĮ
2023-11-06
KVIETIMAS Į RENGINĮ

2023 m. lapkričio 30 d. (ketvirtadienį), 10.00 val. organizuojamas Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinis-praktinis gerosios patirties sklaidos renginys „Įtraukusis ugdymas. Ką mes žinome šiandien?“.

Renginio tikslas – dalintis gerąja patirtimi apie įtraukiojo ugdymo organizavimą, veiklas ir mokymo metodų įvairovę ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus.

Renginio dalyviai - Respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojai, specialieji pedagogai.

Sklaidos renginio darbo formos – žodiniai, vaizdinai pranešimai, stendiniai pranešimai.

Sklaidos renginio pranešėjai registruojasi iki lapkričio 17 d. www.semiplius.lt ir el. paštu eglute.anyksciai@gmail.com pateikia dalyvio anketą. Sklaidos renginio klausytojai registruojasi www.semiplius.lt iki lapkričio 24 d.

Metodinio praktinio renginio nuostatai